Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az itt adott válaszaitok...

Az itt adott válaszaitok mennyire vannak egyensúlyban a személyes kommunikációtokkal?

Figyelt kérdés

Nagyon sok válaszadónál véltem felfedezni, hogy az életben tipikus elnyomott szerepet tölt be, így itt éli ki magát.

Vagy a másik klasszikus: itt nagyon megmondja a tutit mindenkinek, de a valóságban meg sem merne szólalni. Kérlek, őszintén válaszoljatok, nem az ítélkezés a cél, csupán érdekel, ki milyen elvek, szempontok alapján kommunikál ezen a platformon.


2020. máj. 25. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
A kérdés azt sugallja hogy én bárminemű személyes kommunikációt folytatnák bárkivel is, mitöbb azt, hogy én személyesen találkozok emberekkel, ami számomra mélyen sértő.
2020. máj. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Személyesen és itt is őszinte és "kemény" vagyok az emberekkel. Itt pedig méginkább. Azért, mert tudom, hogy 1-1 komolyabban és durvábban megfogalmazott vélemény hiába esik majd a kérdezőnek először rosszul, de még is el fog gondolkodni, hogy van benne igazság, és fog változtatni, ha addig valamiben rossz úton járt.
2020. máj. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én itt is és az életben is először úgy szólok másokhoz, ahogy szeretném, hogy hozzám is szóljanak.

Alapban diplomatikus és kedves vagyok.

Viszont van az a pont, amikor belém kötnek, akkor elszakad a cérna és nem kímélem azt a másikat.

Nálam nem érv a prolizás vagy trágárság, de mindenki pontosan érzi, hogy a végtelenségig lenézem.

Az életben is és itt is.

2020. máj. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
8%

#1.

Nem, a kérdés nem azt sugallja, mint amit Te feltételezel.

A kérdés azt sugallja, hogy itt mindenki más oldalát mutatja, mint ami valójában. No ez az igazi sértés!!!

2020. máj. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
4: tisztában vagyok vele. Amit a válaszban írtam, azt egyesek úgy hívják: vicc.
2020. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
Amikor az ember eljut arra a pontra, hogy valóban nem érdekli senki véleménye, akkor képes önmagát adni a való életben és egy anonim fórumon is. Számomra nincs különbség.
2020. máj. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom én úgyanúgy kommunikálok itt, mint élőben, vagy legalábbis tartalmilag ugyanazt mondanám el.

Amikor személyesebb kérdésre válaszolok, akkor nyilván nem feltétlen mondanám el azt ugyanúgy névvel és arccal bárkinek, mint itt névtelenül. De nem játszom meg magam, vagy viselkedek másképp, mint ahogy valójában tenném.

2020. máj. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

"Amikor személyesebb kérdésre válaszolok, akkor nyilván nem feltétlen mondanám el azt ugyanúgy névvel és arccal bárkinek, mint itt névtelenül. De nem játszom meg magam, vagy viselkedek másképp, mint ahogy valójában tenném."


Ez teljes ellentmondás, kedves #7-es!

Én szemtől-szembe ugyanazt, és ugyanúgy mondom el valamiről bárkinek, mint itt névtelenül. Ez elég nagy különbség.

2020. máj. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én szinte teljesen olyan vagyok élőben, mint itt. A különbség csak annyi, hogy itt jönnek fel olyan témák is, amik élőben nem.

Ami nekem fura, hogy élőben is sokszor szembemegyek a sablonvéleményekkel és élőben egy pár mondat után egyetértenek velem, itt viszont sokszor teljesen alaptalanul szidnak és támadnak.

2020. máj. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Itt jobban felvállalom a véleményemet. Anonim. Nyilván kérdésfüggő a dolog. Tehát ez azokra a kérdésekre vonatkozik, ahol a véleményemre kíváncsiak, tehát rám, mint most ez a kérdés is.


A baj az, hogy sok kérdés van, ahol a kérdező válaszként inkább egyetértést, együttérzést, semleges információt stb vár, sok gyökér meg ezekre is a saját véleményét írja le... 😃 mint most én ezzel a bekezdéssel. Megmondtam a tutit 😎 Igazad van. Rengeteg a sok nem ideillő elem, akik magukat kiélni jönnek ide, és olyan kérdéseknél teszik ezt, aminél egyáltalán senki nem kíváncsi a személyes véleményükre.

2020. máj. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!