Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az itt adott válaszaitok...

Az itt adott válaszaitok mennyire vannak egyensúlyban a személyes kommunikációtokkal?

Figyelt kérdés

Nagyon sok válaszadónál véltem felfedezni, hogy az életben tipikus elnyomott szerepet tölt be, így itt éli ki magát.

Vagy a másik klasszikus: itt nagyon megmondja a tutit mindenkinek, de a valóságban meg sem merne szólalni. Kérlek, őszintén válaszoljatok, nem az ítélkezés a cél, csupán érdekel, ki milyen elvek, szempontok alapján kommunikál ezen a platformon.


2020. máj. 25. 21:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Itt jobban ki tudom fejezni magamat, jobban át tudom gondolni a válaszokat, mint a való életben, tehát nem feltétlen vagyok az itt írásban, mint a való életben.
2020. máj. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Érdekest írt a 7-es. Vérmérsékletre, vélemény kinyílvánításra olyan vagyok itt is, mint élőben. De mondjuk ahogy itt könnyebben beszélek teszem azt, anyukám haláláról, nem tenném ezt egy rakat idegen előtt élőben.
2020. máj. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

7-es vagyok:


Arra értettem, hogy itt írtam már olyan magánéleti dolgokról is, amikről nem beszélnék élőben feltétlen akárkinek.

Semlegesebb témákban természetesen mindegy hogy internet vagy valóság, ugyanazt kommunikálom.

2020. máj. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Engem az igazán érdekelne, hogy az első mondatban írt felfedezést miből lehet kikövetkeztetni. Mert lehet, hogy én ilyen válaszokat nem találtam annyit, hogy elég lenne egy ilyen megállapításra.

Bár én igazából csak 1-2 kategóriát, meg a véletlen kérdéseket nézem, amíg valamire várok különben.


Azt se merném állítani, hogy az itt túl magabiztos válaszolók a valóságban nem lehetnek ugyanolyanok.


A kérdésre: én ugyanúgy válaszolok itt is, mint szemtől szembe tenném. HA válaszolok, mert ha azt látom, hogy más már kb leírta, amit én gondolok, akkor max kiegészítem azzal, amit hozzátennék, de ha nem tudok hozzáadni, akkor nem vesztegetem az időt már előtte leírtak ismétlésére.

2020. jún. 10. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!