Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ebben az erős szélben 14 15...

Ebben az erős szélben 14 15 fokban Ti is annyira fáztok hogy pulcsi sál kabát minden kell, vagy a sok home office miatt elszoktam ennyi menéstől?

Figyelt kérdés
Séták azért voltak meg az udvarban kertben azért sokat voltunk, de nekem a hőérzetem 10 fok, úgyhogy [link] parka kabátot vettem fel. Reggel a pici lányom is igényelte a meleg ruhát. 32/N

2020. máj. 26. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Reggel bizony elkél egy őszi kabát és hosszú nadrág pedig már megszoktam a rövid póló és nadrág kombót : (


Pedig én nem vagyok annyira fázós,de remélem 1-1.5 hét múlva elmegy ez a hűvös.

2020. máj. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Bakancsban jöttem reggel, sálat is húztam. Egy dzsekit húztam, de jó meleg, és nem túl rövid. Így pont jó volt. De sokakat láttam szandálban meg egy kis pulcsiban vagy ingben :D

Én nem bántam meg, mert még az eső is elkezdett szakadni út közben.

2020. máj. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én egy szál ingben járok most is, alá- és föléöltözet nélkül. Mondjuk nálunk nem volt home office, mi végig bejártunk mindennap; másrészt én amúgy is sokkal jobban bírom a hideget, a 20 fok bőven elég, a 25 fok már rossz, afölött meg szenvedek szabályosan...
2020. máj. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ohh én ilyenkor még bőven megfagyok.
2020. máj. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon fázok mindig, úgyhogy bokacsizma volt a lábamon, és a popsimig érő pufikabátot vettem fel, elbírtam magamon egész nap.
2020. máj. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!