Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen okból veszitek le...

Milyen okból veszitek le valakinek a képéről a kedvelést?

Figyelt kérdés

Nem vesztem össze olyannal, aki kedvelte a képemet fb-on, mégis ma egyel kevesebb lájk van rajta, mint tegnap volt.

Oké, nem nagy dolog, de mi lehet az oka? Esetleg lehet, hogy csak törölte valaki a profilját és eltűnt a kép?


2020. máj. 27. 10:58
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Bocsi, elírtam a végét, tehát nem a kép tűnt el, hanem a lájk.
2020. máj. 27. 10:59
 2/17 MancsWolf ***** válasza:
92%
Ha véletlen lájkolok valamit.
2020. máj. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De hónapokkal ezelőtt lájkolta mindenki (akkor tettem fel).
2020. máj. 27. 11:01
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
Nem hiszem, hogy valaki levette. Főleg, ha nem azonnal veszi le, mert akkor lehet, hogy véletlen lájkolta csak. Biztos valami technikai oka van, pl. nem aktív a fiók, törölte.
2020. máj. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
Valószínűleg törölte magát az illető.
2020. máj. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%

Egyébként te ennyire pontosan tudod, hogy melyik képen hány lájk van? Főleg régebbi képeken? :D

Nem lehet, hogy csak rosszul emlékszel?

2020. máj. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

4: Tehát, ha törli, inaktiválja valaki a fiókot eltűnik a lájk?

Erre gondolok én is, mert amúgy fogalmam sincs mi más oka lehet...

2020. máj. 27. 11:04
 8/17 A kérdező kommentje:
6: Nem, véletlenül tűnt fel, mert valami miatt ránéztem tegnap és ma is. Csak az az egy képem van fent.
2020. máj. 27. 11:05
 9/17 anonim ***** válasza:

Én ha összeveszek valakivel sem veszem le a like-ot, ennyire nem érdekel a Facebook.

Like-olni sem azt szoktam ami tetszik, hanem akinek a képet “illik”, mert pl. Kedvelem/jól ismerem az illetőt.

2020. máj. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
7%

Nekem olyan volt egyszer hogy le van egy ismerösöm akinek leallitottam a követèsét. De mivel remelem nem tudja, igy neha felmegyek az oldalara es vegig like-olom amiket "kell" vagy illik csaladi fotok etc


Egyszer igy elkezdtem neki like-olgatni sorban mikor meglattam hogy egyik képen olyannal van, akit nagyon nem birok, de ök ezt nem tudjàk.

Mivel egyszerre voltak feltéve a képek


Pl megosztott egy csalàdit

Azon a napon magàrol is

Ugyanezen a napon a gyülölt ellenségemmel is

Utana megint magàrol


Igy olyan alapon hogy hogy nézne az ki, hogy 4 böl 3 képét like-olom egyet meg kihagyok mint aki szortiroz, abbol meg indultak volna a pletykàk hogy xy-nal a fotojàt ugyan akkor miért hagytam ki, igy "muszàj"volt levennem a like-jaimat arrol a hàromrol is, mintha csak aznap mikor kitette nem lettem volna face közelben, es nem làttam volna véletlen az idövonalon.

2020. máj. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!