Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ha valakinél a...

Mit tegyek? Ha valakinél a futár kissé közvetlenkedő ,modortalan és nem tudsz szót érteni vele,mert még türelmetlen,figyelmetlen is és tul nem kapod meg aznap a csomagodat , akkor jeleznéd a felettesei felé,úgy,hogy tudható ki adott rá ki panaszt?

Figyelt kérdés

Ha tudom ezt,inkább az itteni boltba rendelem meg az árut.


Szerettem volna megkapni hamarabb,mert olyan enzimet tartalmaz,amire szüksége van a szervezetemnek.


Egy héten kétszer éltem át ezt a játsszmát. Próbáltam közölni,kérni de ..Harmadszor már nem is hívtak,hogy mikor jön és vitték vissza a csomagot.


Tavaly ezzel így nem volt gondom,bár ez a futár tavaly is hasonló volt.De

úgy voltam vele,de akkor még nem úgy foglalkoztam vele,mert volt fontosabb az életembe és nem úgy jött át .Túl akartam esni rajta.


Úgy beszélt hozzám,mintha ismerném,haverja lennék . Nő vagyok.


Nincs hozzá energiám,hogy más negatívumávval foglalkozzak.

Nem akarok utánna meg rettegni,hogy ..Így is kellemetlen volt . De nem normális,hogy olyan dogozik szolgáltatóként,aki ilyen viselkedésű.



2020. máj. 19. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem foglalkoznék vele. Ha minden kis hülyeségen felidegesíteném magamat, akkor már idegroncs lennék.
2020. máj. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondott egész pontosan?
2020. máj. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem neked nem enzimre lenne szükséged...

Össze vissza hablatyolsz.

2020. máj. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem világos, mi a kérdésed. Egy futárról írsz, akivel évi pár alkalommal találkozol, mégis mintha lelki terrorban tartana. Mit mondott? Milyen játszmáról van szó? Hacsak nem vár meg reggelenként a kapudnál, miért kéne tőle rettegned? Nem kell vele beszélgetned, ha nem akarsz. Ha nem tudsz más szolgáltatót választani, még mindig jelezheted a meglévőnek, h nem szeretnéd, ha a jövőben ez a futár szolgáljon ki.
2020. máj. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!