Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen ember Puzsér Róbert...

Milyen ember Puzsér Róbert élőben?

Figyelt kérdés
Valaki találkozott már vele?

2020. máj. 28. 12:38
 1/1 anonim ***** válasza:
93%

Én már néhányszor beszélgettem vele. (Egyszer email-eztem is, de ott nem mindig válaszol, annyira sok üzenetet kap, állítólag több ezret.)

Teljesen normális, sőt, kifejezetten kedvesnek is mondanám. Az előadásai után például általában végigvárja az összes olyan megjelenő embert, aki beszélni akar vele. Ott állnak sorban az emberek, mindegyiknek válaszol a kérdésére, dedikál könyvet. Az egyik ismerősöm, aki pályakezdő és művészettörténetet tanít, szintén beszélt vele, neki például tanácsokat adott, van, akinek szakdolgozathoz is.

De ugyanakkor hiteles is teljesen, mert ha valaki közéleti témát kérdez tőle, akkor élőben is, kamera nélkül is úgy válaszol, mint a műsoraiban, hogy csak mondja és mondja, magyarázza szenvedélyesen, hogy mit gondol, perceken keresztül. Viszont odafigyel arra, amit mondanak neki.


Én évekig hallgattam neten, Tv-ben, de amikor találkoztam vele, nem tudtam mire számítsak, aztán nagyon pozitív csalódás volt.


De olyan is előfordult, hogy valamilyen adatot rosszul mondott az előadásán, én pedig utána odamentem, elmondtam neki... és teljesen normálisan elfogadta, sőt, megköszönte és egy későbbi előadáson már azt az adatot mondta, amit én meséltem el neki. Szóval összességében szerintem egy teljesen normális, segítőkész ember.


(Ez az oldal tele van olyanokkal, akik nagyon fújolnak Puzsérra, szóval ők nemsokára itt lesznek szidni...)

2020. máj. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!