Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Illetlenség uszodában, ha nem...

Illetlenség uszodában, ha nem a kabinban öltözök át?

Figyelt kérdés
Elég nagy uszodába járok, az öltöző is nagy és a kabinok messze vannak a szekrényemtől, ezért ott szoktam átvenni az úszógatyát. Meg elég macerás mindent levenni, szekrénybe rakni, bezárni, kabinba menni, szekrényt megint kinyitni, boxert elrakni stb... Viszont a múltkor egy anyuka rám ripakodott, hogy én hogy merészelek meztelen lenni a fiacskája előtt. Ráadásul mit keres anyuka a férfi öltözőben? Kb 10 éves volt a gyerek, tudhatna már egyedül öltözni...

2020. máj. 31. 14:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%

“ lehet h a gyerek volt az álca, és anyuka akart látni vmit :)”


Tekintve, hogy az ilyenekkel kb akkor dug a férjük utoljára, amikor a kölköt összehozták, szinte biztos

2020. máj. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én is hasonlóan gondolom, mint ahogy írtátok. Csak már többször is úgymind csúnyán néztek rám, de az amikor szóvá tették már mérgesített.
2020. máj. 31. 16:54
 13/14 anonim ***** válasza:

11


azaz :XD

2020. máj. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
68%

egyébként vannak olyan uszodák, ahol az öltöző közös, de ebből aközösből nyílik a férfi és a női tusoló is külön-külön. na itt már párszor megesett sokakkal, h elfelejtette és kiment az öltözőbe egy szál semmiben, miközben voltak ott fiúk is, lányok is.

ez is elég hülye megoldás, de nem is egy van pedig

2020. máj. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!