Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Illetlenség uszodában, ha nem...

Illetlenség uszodában, ha nem a kabinban öltözök át?

Figyelt kérdés
Elég nagy uszodába járok, az öltöző is nagy és a kabinok messze vannak a szekrényemtől, ezért ott szoktam átvenni az úszógatyát. Meg elég macerás mindent levenni, szekrénybe rakni, bezárni, kabinba menni, szekrényt megint kinyitni, boxert elrakni stb... Viszont a múltkor egy anyuka rám ripakodott, hogy én hogy merészelek meztelen lenni a fiacskája előtt. Ráadásul mit keres anyuka a férfi öltözőben? Kb 10 éves volt a gyerek, tudhatna már egyedül öltözni...

2020. máj. 31. 14:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Szóval a férfi öltözőben öltözöl át, csak nem abban a bezárható kabinban? Akkor szerintem teljesen oké.
2020. máj. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Az anyukát ott helyben kellett volna kihajítani a férfi öltözőből, semmi köze hozzá. Tíz évesen szülőm öltöztetett volna az uszodában, kb. leugrom a Tajgetoszról. Te meg ott öltözöl, ahol neked jól esik.
2020. máj. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Anyukának mondtad, hogy húzzon kifele a férfi öltözőből vagy hívod a biztonsági őröket?


Nem mellesleg az ÖLTÖZŐ mire való szerinte?

2020. máj. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
anyuka valszeg 10 évvel ezelőtt - a fiacskája foganásakor - látott utoljára felnőtt himbilimbit, és attól zavarodott meg :-D
2020. máj. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem nem volt ott se férfi, se női öltöző. A szekrényeket koedukáltan használják és mindenki a kabinokban öltözhet.
2020. máj. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%

Én olyan uszodába járok, ahol nincs kabin, szóval mindenki a szekrényeknél öltözik át. Jártam olyanba ahol volt kabin, de azt nem kötelező használni. Női öltözőben azt nem szeretem, amikor anyukák a fiaikat hozzák be. Pedig van külön családi öltöző.

Te jól csináltál mindent.

2020. máj. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

nincs abban semmi, sőt, természetes.


de ez tényleg érdekes h sok szülő bejárkál, nálunk olyan volt a fiúöltözőben, h apuka simán behozta a kislányőát, mert náluk nem működött a hajszárító, és mi meg ott voltunk egy szál farokban, aztán kicsit néztünk h mi van ... olyan 12 körüli kiscsaj volt, szal se nem nagy se nem kicsi, mindenesetre elég idióta apuka volt, a kiscsaj meg alaposan szemügyre vette a helyzetet, azt láttam. mi meg csak álltunk ott, h mi van.

de hogy nem jut a szülő eszébe h esetleg nem kéne? jó kérdés ...

2020. máj. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%

Nekem alapból az a legkényelmesebb, ha már otthon átveszem az úszónadrágot. Így uszodában már elég csak vetkőzni.


Visszaöltözésnél viszont csak a kabin...

2020. máj. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólókkal, Te mindent jól csináltál.

Kb. két éve pont ugyanezt a helyzetet éltem át, amikor jöttem ki a zuhanykabinból törölközővel a vállamon és a szekrényem mellett egy anya fogadott a 8 év körüli fiával. Teljesen ledöbbent, hogy hogy merek meztelen lenni egy olyan helyen, ahol gyerekek is vannak. Kedvesen közöltem vele, hogy ha a gyereknek egy meztelen test látványa is elég a maradandó lelki sérülésekhez, akkor valamit nagyon benézett a nevelés közben. Amúgy meg ez a férfi öltöző, melyik szó jelentésével nincs tisztában?

2020. máj. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
lehet h a gyerek volt az álca, és anyuka akart látni vmit :)
2020. máj. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!