Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a gazdagokról?

Mi a véleményetek a gazdagokról?

Figyelt kérdés

2020. máj. 31. 15:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Miért kéne gondolnom róluk bármit is?
2020. máj. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedvelem magam meg a barátaimat is.
2020. máj. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Bővebben kifejthetnéd,hogy milyen téren mi a véleményünk. Viselkedés szempontjából?
2020. máj. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott, hogy ki számít gazdagnak. Valakihez képest én is az vagyok.

Hogy a kérdésre válaszoljak, semmit. Nem lehet egyetlen közös tényező alapján véleményt nyilvánítani egy csoportról. Vannak intelligens gazdagok, vannak ostoba gazdagok. Vannak kedves gazdagok, vannak bunkó gazdagok. Vannak adakozó gazdagok, vannak irigy gazdagok. Vannak szép gazdagok, vannak csúnya gazdagok. Nem lehet egy dolog alapján véleményt nyilvánítani.

2020. máj. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy #4 írja, ki számít gazdagnak?

Egyébként semmi, én is minél gazdagabb akarok lenni, de nem lehet ilyen szinten általánosítani

2020. máj. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

"ki számít gazdagnak?"


Akinek nem kell napi 8 vagy még több órát egy munkahelyen eltöltenie és mégis meg tud élni, luxus dolgokat(autó) is fenn tud tartani.

2020. máj. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%
Nem különbek mint a szegények.
2020. máj. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha ő tudja kezelni a helyzetét, akkor nincs vele gond, de ha Menő Matsó Kemény Tsávót játszik, akkor inkább otthagyom.
2020. máj. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
#6: Az a kitartott. A gazdag ember szerintem nem az aki eltapsolja a pénzt, amivel más gazdaggá tette. A gazdag ember lehet, hogy nem egyetlen irodában/üzemben, egyetlen fizikai helyen tölti el a 8 óra munkaidejét, de attól még dolgozik azért, hogy a gazdagságának alapját jelentő dolog tovább gyarapodjon. Az pedig nagyon nem a hétfő-péntek 8-16h munkakör, hanem valami nagyon más
2020. máj. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Semmi. Tekintve, hogy nincs olyan kollektív csoport, hogy "A gazdagok".


Nem egy állatfaj, nem egy szekta. Mindenki másképp jut oda ahova. Na meg mi a gazdag, kinek mi számít luxusnak.

2020. máj. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!