Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell egy lánynak összezá...

Miért kell egy lánynak összezárt vagy keresztbetett lábakkal ülni? Miért nem illik széttett lábakkal ülni, amikor nadrágban van?

Figyelt kérdés

Ha szoknyában van, akkor azt megértem miért.

De ha valaki nadrágban ül, nő, és nem teszi keresztbe vagy össze a lábát, akkor megszólják. Én nem tudok úgy ülni, kényelmetlen. Miért kell úgy ülni?


2020. jún. 1. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Szerinted?
2020. jún. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
A baratom is utàlja gyülöli ha igy ül egy nö. Szerinte egy NÖ nem ül igy.
2020. jún. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Tabbouleh ***** válasza:
25%

Minden mozdulatnak jelentés van. A verbális kommunikáció által teljesebb képet kapunk az egyénről. A szétterpesztett, kitárt lábbal való ülésmód a teljes dominancia kifejezését jelenti, továbbá a beszélgető partner kompetenciáinak megkérdőjelezésére utal.

Mindenkinek kerülnie kéne ezt az ülésformát.

2020. jún. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Úgy ülj, ahogy kényelmes, a többi ember le van sz*rva nagy ívből. Ne hallgass másra.
2020. jún. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, szerintem úgy ülj ahogy neked kényelmes és amivel nem zavarsz fizikailag mást. (pl. buszon nem terpesztesz, azért hogy le lehessen melléd ülni és nem azért, hogy egyes túlérzékeny emberek lelki békéjét védd.)


Akinek meg nem tetszik az bekaphatja.

2020. jún. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Hát a metrón azért ne terpeszkedjen
2020. jún. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Metionin ***** válasza:
82%
Ez még abból az időből maradt meg, amikor a nőknek csak szoknyát volt illő hordani. Egyébként engem felcsesz a terpesztés nemtől függetlenül, de főleg férfiaknál látom hogy tömegközlekedésen is úgy terpesztenek, hogy nem lehet mellettük elférni. Olyankor jól rácsapnék a lábukra :D
2020. jún. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%

#7:

Én ezért 1x belefújtam a hajlakkom egy tahó szemecskéjébe, öröm volt hallgatni az üvöltözését. 😃

2020. jún. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tabbouleh ***** válasza:
43%

#3 vagyok

Nem értem miért kellett így lepontozni azokat, akik nem "támogatják" a nyilvános terpesztést.

2020. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%

#8 te nem vagy normális. Mondom ezt nőként.


Kérdező, nem nőies, nem illik, de ülj ahogy kényelmes. Amúgy nem muszáj keresztbe tenni a lábakat.

2020. jún. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!