Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit illik és mit nem első...

Mit illik és mit nem első találkozáson?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel már hetek óta beszélgetünk Facebookon, de nem találkoztunk még soha és nem is ismerem. (Ő jelölt be)

Jövő hétre sikerült megbeszélnünk egy találkozót.

Én ezt csak egy sima találkozásnak tekintem, nem randinak, de ő nem tudom hogy van ezzel a dologgal, mivel több ilyent is írt már, hogy "cuki vagyok" szívecskés smiley-val, ilyesmi. Nem tudom nála ez milyen szint lehet, nekem legalábbis szokatlan. Nem gondolnám, hogy "csak úgy" írnék ilyesmit.

Sajna nem volt még ilyesmi találkozóban részem, a korom ellenére, nem tudom, hogy ilyenkor pl illik e vinni valamit, vagy nekem kéne fizetni mindent, vagy közösen? Mit gondoltok erről az egész szituról?

21/F



2020. máj. 2. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Köszönéskor puszi, meghívhatod, de ha nem akarja, ne erőltesd. Ettől még bejöhetsz neki, de pl én sem szeretem magam “meghivatni” a barátommal, randipartnerrel.
2020. máj. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a lány randinak veszi.

Vinni nem kell semmit.

Igen, ajánld fel, hogy fizeted a fogyasztását. Vidékiek vagytok? Mert ugye csak ott lehet és csak kerthelyiségben leülni fogyasztani jövő héttől.

Sétáljatok, üljetek le egy padra, figyeld mennyire húzódik oda hozzád. Érintsd meg "véletlenül" a karját, figyeld, hogyan reagál rá. Búcsúzáskor adj neki puszit és még ott a helyszínen beszéljétek meg a következő találkozást. Ha húzódozik, meg "majd felhív", akkor valószínűleg nem lesz következő.

2020. máj. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, vidékiek.
2020. máj. 2. 18:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki de én így elsőre nem vinnék semmit, felajánlanám hogy fizetek, de ha nem akarja akkor közösen, nem kell erőltetni. Esetleg egy csokit vinnék ha tudnám az izlését, de csak hogy ne égjek le, ha ő ad vmit én meg nem. De úgyis gondolom esztek vmit
2020. máj. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szájba rúgni nem szabad.
2020. máj. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!