Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki csak azért...

Van itt olyan aki csak azért segít másokon, hogy minél feljebb menjen a toplétrán az oldalon? Mit gondoltok? És ezt a kérdést hogyan találtad meg?

Figyelt kérdés
2020. jún. 2. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, biztosan.

Másban talán nem nagyon ér el semmit, de legalább itt vannak eredményei.

Feldobta a legfrissebb kérdések között a kezdőoldalon.

2020. jún. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek kategóriát szoktam olvasgatni és közte volt ez a kérdés is, így láttam meg. Biztos van akit érdekel, engem pont hidegen hagy mind a pontozás, mint a toplista. Leginkább azért írogatok, mert tanulnom kéne. :DDD T.T
2020. jún. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Barackoshányás ***** válasza:

Ha segít, akkor tulajdonképpen mindegy, mi vezérelte



Vagy nemtom'

2020. jún. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Nos, sajnos biztosan vannak ilyen emberek.


Ők tipikusan azok az emberek, akik a való életben nem tudnak elérni semmit, így az internet segítségével növelik az egójukat.

Sajnos ezek az emberek soha nem tapasztalták meg azt az érzést, hogy milyen jó érzés szívből segíteni másokon.


Én úgy találtam meg ezt a kérdést, hogy itt volt a főoldalon.

2020. jún. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne, hogy vannak ilyenek. :D

Én személy szerint ha segítek itt valakinek akkor azt szívből teszem, de eszembe se jut a rangléta. Különben is 6 éve használom az oldalt, de nem is tudtam róla, hogy van rangléta. Kb fél éve tudtam meg.


Egyébként én régebben hobbiként tekintettem a problémás emberek érzelmi és lelki támogatását is. Minden nap fix időpontba beléptem és mint egy lelkisegély, minden lelkileg rottyon lévő emberre írtam a privit. Egy idő után azonban sajnos belefáradtam mert nagyon sokan messengeri kapcsolatot terveztek velem, de annyi emberrel nem bírom egyszerre tartani a kapcsolatot. Szóval ez így hosszú távon felejtős volt. De azért jól esett segíteni másokon.

2020. jún. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Legalább segítenek másokon. :)
2020. jún. 2. 21:26
 7/7 anonim ***** válasza:

2, Van egy sémám, ami alapján lépkedek az oldalon, így találtam meg a kérdésedet;

1, Igen, többnyire én (is) ezért vagyok is.

2020. jún. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!