Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen nyárnak örülnél leginkább?

Milyen nyárnak örülnél leginkább?

Figyelt kérdés

2020. jún. 2. 21:36
A kérdező szavazást indított:
Ha olyan maradna az idő, mint most.
Változatos időjárásnak, olykor borúsabb időnek zivatarokkal, máskor hőséggel/kánikulával, illetve legyenek mérsékelten meleg napos időszakok is..
Forró, száraz nyárnak, a lehető legkevesebb csapadékkal, gyakori hőhullámokkal, tartós hőséggel.
43 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a mai idő tökéletes lenne egész nyárra, néha közbeszólhat egy-egy forrós, valamint esős, borús nap, de az embertelen, amikor hetekig 35-40 fokok vannak nulla csapadékkal. :(
2020. jún. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a második. Egy normális nyárnak így kellene működnie.
2020. jún. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én inkább örülnék esős időnek,szeretem a párás levegőt.
2020. jún. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyonmax 20 fok, a lehető legminimálisabb napsütés
2020. jún. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hűvös-langyos, borult idő rendszeres, csendes esővel, ami jól átáztatja a földet anélkül, hogy letördelné a növényeket, mert nagyon elegem van az utóbbi évekre jellemző három hónap aszály - őrült vihar - megint aszály sormintából. Aki akarja, annak a feje fölött süssön csak a nap megállás nélkül, én nem kérek belőle.
2020. jún. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bármit, csak az eső NE essen! :D

Habár úgysincs ebbe beleszólásunk, tehát mindegy.

2020. jún. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!