Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot lehetne adni...

Milyen ajándékot lehetne adni olyan embernek, aki leginkább elismerésre, megbecsülésre vágyik?

Figyelt kérdés

Hozzám közel álló embernek közeleg a születésnapja.

Azt tudom, hogy mire vágyik leginkább: némi elismerésre, olyan "hátbaveregetésre", hogy jól csinálja amit csinál, és értékes, fontos ember, van aki büszke rá. Remélem érthető. :)

Arra viszont nem igazán van ötletem, hogy ebből milyen tárgyi, vagy élmény jellegű ajándékot lehetne kihozni.

Az illető 30-hoz közelítő férfi.


Szerintetek erre lehet valamilyen konkrét ajándékot találni, ami határozottan azt sugallja, hogy ő fontos, én megbecsülöm, stb.?


2020. márc. 13. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

Én egy olyan pszichológiai, önfejlesztő könyvet vennék neki, amiből megtanulhatja, hogyan segítsen magán.

Pl. Bagdi Bella:Sorsfordító önbecsülés

Brian Tracy: Önbizalom

stb..

2020. márc. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hú, akkor mégse volt teljesen érthető. Önbizalma van. Inkább azzal van gond, hogy mostanában több fronton is rosszat kap másoktól, nem érzi hogy nagyon elismerné a munkáját a főnöke, a munkatársa, a családja, pár barátja, stb. Konkrétan elég lekezelően, nem túl megértően, nem túl bátorítóan bántak vele az utóbbi időben, ami nem rajta múlt. Emiatt van mostanában kicsit rosszabb kedve, én pedig ezt szeretném kicsit ellensúlyozni. :)
2020. márc. 13. 14:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Csináltatsz neki egy mellkasra tűzhető kitüntetést (érmét), amelyiken rajta van a betöltött éveinek száma.
2020. márc. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél valami olyan dologhoz alapanyagot vagy eszközt, amiben tudod, hogy jó lenne valószínűleg. Én barátnőmnek, mikor hasonló helyzetben volt, vettem egy varrógépet. Szépen elmolyolt vele, örömét lelte benne és volt sikerélménye is, mikor összerakott magának egy ruhát. :) De lehet bármilyen témában kézikömyvvel és alapkellékekkel kedveskedni neki, hogy kiélje magát és élvezze a munkáját, illetve mások is értékeljék azt, ha megmutatja.
2020. márc. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!