Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a rúdtáncról...

Mi a véleményetek a rúdtáncról, mint tánc?

Figyelt kérdés

Bocsi a kategória miatt. :D


Szóval gondolkodom, hogy elkezdem, de nem tudom, hogy mi kellene hozzá vagy hogy mik az elvárások.

Tanácsok, vélemények?

16L


2020. jún. 4. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocsass meg, de akkor hogy kezded el? Ha mar van hova menni, ahol van tancrud, akkor tudod, hogy mi kell. Mackoruha platformcipovel, vagy pontosabban.

Youtube-on meg ugyis latod, milyen az, ami nem erotikus, hanem sport.

2020. jún. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jo testedzes, de eloszor kemeny.

En allandoan kek-zold voltam.

Nem kell hozza semmi, csak egy talalni egy tanciskolat, ahol van ez is.

2020. jún. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A rúdtáncra gondolsz vagy a rúdfitneszre?
2020. jún. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A nem erotikus rúdtáncra.
2020. jún. 4. 22:47
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Férfiként mondom, hogy szerintem jó edzés, mert az egész testet szépen megdolgoztatja és nem is válik monotonná. Általában csoportosan tanulják és még zene is van, szóval szórakoztató. De, akár akarod, akár nem, a többség mögé fogja látni az erotikus tartalmat is. És majd te is, ha lesz pasid, amivel nincs is gond.

Nekem az egyetlen, ami zavaró tud lenni, hogy valamiért azok az ismerőseim, akik nekiálltak, kicsit megváltoztak. Előtte volt több érdeklődési körük, pl. olvastak, aztán átkattantak teljesen erre. Elkezdtek cicababásodni és az instájuk 99%-a csak rúdtáncból áll.

2020. jún. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nehéz.
2020. jún. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 pörölycápa válasza:
En azt hogy az egyik legjobb dontesem volt hogy elkezdtem rudtancolni, nagyon megtetszett, es rengeteget erosodtem, plusz tagja lettem egy szuper kozossegnek. Abszolut nulla hajlekonyasaggal es nem tul jo fizikummal kezdtem de a sok gyakorlas soran viszonylag gyorsan fejlodtem. Igen, nehez es sokszor faj (foleg eleinte, idovel hozzaszoksz a fajdalomhoz es nem fig zavarni), de ha erdekel erdemes adni egy probat a rudtancnak.
2020. aug. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!