Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játszik valaki Just Dance-szel...

Játszik valaki Just Dance-szel? Most találtam meg és érdekelne hogy kinek mi a véleménye róla.

Figyelt kérdés

Play Áruházban találtam meg és utánanéztem, de őszintén szólva nem tudom mennyire jó ez a telefonos érzékelés. Videók alapján jónak tűnik az egész, de nem tudom megéri-e. Aki játszik vele az tudna mesélni róla? Van valami korlát hogy mennyit táncolhatok?

Köszi előre is a segítséget! :)



2019. júl. 8. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:

A Just Dance Now-ra gondolsz?

Igazából arra jó, hogy az agyad elhiszi, hogy téged pontoz a játék, van jó pár dal, amit lehetetlen 3-4 csillagnál jobbra eltáncolni, mert a benne levő mozdulatokat nem érzékeli rendesen. Ettől függetlenül használható és edzésként is jó.


Az ingyenes verzióval napi 1x (az első nap 2x) tudsz táncolni, 200 érméd lehet összesen, 1 tánc 100 érmébe kerül és 24 óránként kapsz 100 érmét. Mivel limitálva van a max érmeszám, ezért nem lehet gyűjtögetni, hogy pl a hét végén letáncolsz 7-8 zeneszámot.


Többféle előfizetés között lehet választani:

-1 napos: 1090 Ft (ez egyáltalán nem éri meg)

-1 hónapos: 1999 Ft

-3 hónapos: 2799 Ft (havonta 933 Ft)

-12 hónapos: 7999 Ft (havonta 667 Ft)


Összességében, ha annyira nem érdekel, hogy minden dalt 5 csillagra (vagy tökéletesre) táncolj és nem akarsz 100-130 ezer forintért konzolt+ érzékelőt+ tévét+ játékot venni, akkor szerintem bőven megéri még előfizetve is, 1 éves előfizetéssel az a havi 667 Ft semmi.

2019. júl. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :3
2019. júl. 9. 13:21
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon kevés ez az első kettő, majd a napi 1. :( ha előfizetek akkor akármennyit táncolhatok?
2019. júl. 9. 13:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Előfizetve igen, korlátlan mennyiséget táncolhatsz, és elérhető majdnem 500 dal.
2019. júl. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De jó, köszönöm, akkor tényleg megéri előfizetni (sőt, talán csak is úgy éri meg) ^^
2019. júl. 9. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!