Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a francot lehet szeretni a...

Mi a francot lehet szeretni a felnőttkorban?

Figyelt kérdés
Kora reggel kelés, szutyok tömegközlekedés, este hullafáradtan haza a sz*r munkahelyről, bedobsz 1 sört vagy valamit hogy elviselhető legyen a nap vége leģalább, eszel, aztán alszol. Kb ennyi az élet felnőttként. 15 kg plusz ment fel rám 1 év alatt mert nincs időm se kedvem mozogni plusz főleg éjjel eszem.
2020. jún. 4. 23:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
74%

hát jah, de nincsenek a szülők, hogy megtiltsanak dolgokat

Van pénzed lóvéra

Nem kell a suliban stresszelni, ha a munkahely nem tetszik van lehetőséged jobbat találni. Saját magadtól függsz nem a szülőktől

Nekem tetszik, jobb mint a gyerekkorom volt :) Most úgymond sokmindent megvalósíthatok, amiket gyerekként nem tudtam

2020. jún. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem a felnőtt kor van legalább olyan jó, mint az életed bármelyik korábbi szakasza, ha olyanná tudod tenni.

Nagyon jó gyerekkorom és kamaszkorom volt, és most a felnőttkoromra se tudok szomorúbban gondolni. Szeretem a munkámat, mert azt csinálom, amit szeretnék, jobban be tudom osztani az időmet, mert több jut arra, amit még szeretek csinálni. Sokkal több lehetőségem van mindenre, mint mondjuk tizenhét évesen volt, és szerencsémre ezeket ki is tudom használni.

Annak ennyi a felnőttlét, amit te írtál, ha nem tesz a többért.

2020. jún. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
33%
Érd el, hogy góré legyél és délelőtt 9-10 körül járj be; vegyél egy kocsit, igyál bort; járj étterembe és kondizni; találj egy rendes csajt, aki elvégzi a házimunkát, stb. Egyszerű ám! :)
2020. jún. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Jaj a góré... irodában mereszti a hájas s*ggét és iszogatja a kávét miközben semmit nem csinál. Hogy fordulna fel.
2020. jún. 5. 00:05
 5/29 anonim ***** válasza:
55%
A gyerekkornak is, felnőttkornak is vannak előnyei, hátrányai, meg ugye egyénfüggő. A kisgyermek talán több mindentől függ, a szülei miatt. De pl egy beteg felnőtt is lehet eléggé kiszolgáltatott.
2020. jún. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
66%
Pl: bármikor ehetek fagyit és nem csak ebéd után.
2020. jún. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
42%
Rólam 30 kg ment le, mert bringával járok munkába és ismerem az IMF-et (időszakos / átmeneti böjtöt)
2020. jún. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
58%
Azért a felnőtt kor ennél sokkal több és az csak rajtad áll, hogy tudsz e változtatni.
2020. jún. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
60%

Ha egy tanulatlan csóró szar vagy, akinek egyetlen öröme a sör akkor persze, hogy szenvedés a felnőtt kor.


Én például nem kelek korán 7-8 között, céges autóval járok, a munkahelyem se végletekig szar, plusz van pénzem és szabad hétvégéim amiket aktívan ki is használok.


De nyilván a "góré" a hibás az elb..szott kis életedért.

2020. jún. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
72%

Jó, ez most a te életed, de én például nem így élek. És remélem, hogy sokan mások is.

Attól, hogy szarul alakult az életed, az még nem a felnőttkor hibája.

2020. jún. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!