Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek Pesten mennyiből...

Szerintetek Pesten mennyiből lehet kijönni? Mennyit kell ahhoz keresni, hogy jól élj?

Figyelt kérdés
Rendszergazdai végzettségem szereztem és nem szeretnék egyetemre menni! Arra gondoltam, hogy fel költözök Budapestre és nyáron most megkeresek kb 1 milliót és abból majd valahogy csak el tudom kezdeni a saját kis életemet! Ti hogy kezdtétek el? Érdemes albérletbe menni? Mi lesz, ha nem találok munkát vagy nem tudom megélni? Ettől nagyon félek, hogy akkor lehet, hogy egy nagy nulla leszek és nem viszem semmire! 19/F
2020. jún. 5. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Egyedul albit fizetni egy kezdo remdszergazdai fizubol es mellette jol elni nem lehet budapesten. Szerintem ahoz h egyedul jol elj Budapesten albiban legalabb 400netto kell. Es ez nem extran jo let inkabb atlagos eletvitel atlagos alberlet.
2020. jún. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Pályakezdő OKJ-s rendszergazdaként egy nyár alatt akarsz egy milliót keresni?:DD diplomás pályakezdők sem nagyon keresik meg ennyi idő alatt ezt a pénzt.
2020. jún. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
havi 300.000 minimum
2020. jún. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Melle meg tudsz vallalni egyeb munkat.
2020. jún. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%
Én 460-at kapok és egyedül élek. Nem panaszkodok de lakhatáson tudnék rengeteget spórolni. Ugyan ez a lakás amit most bérlek vidéken majdnem fele ennyi lenne. De persze ez az én butaságom hogy a modern lakásokat kedvelem. Nekem 80ezer marad a zsebemben színt tisztán mindent kifizetve és egy kis extra költőpénzt számítva. Szóval ennyit szoktam általában félre tenni havonta. Nem sok, de nem is kevés főleg ha azt nézzük hogy erre a pénzre "nincs" is szükségem. Persze ebből a pénzből is megy el néha a nem tervezett költségekre.
2020. jún. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül élek, 200-at kapok, mákom van, így 50 a lakhatás, 60 a kaja, a többi marad. De ehhez majdhogynem aszkéta életet élek.
2020. jún. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!