Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Egyetem alatt van lehetőségem,...

Molusalus kérdése:

Egyetem alatt van lehetőségem, másodmagammal, lakbér nélkül elköltözni. Szerintetek rezsi+közös költséggel, ha van lakótársam mennyiből lehet kijönni/fő? Az egyetemi szak nemzetközi tanulmányok lenne.

Figyelt kérdés

2019. máj. 2. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Szerinted hol lehet lakni lakbér nélkül lakni csak a rezsit fizetve? Ilyen dolgot max ha valamelyik rokonod lakását megkapod ingyen.


Budapesten marad a kollégium vagy az albérlet. A koli 15-25 ezer (2-3 szobatárs), albérlet 80-100 ezertől kezdődik egy szoba. Persze kerülettől is függ.

2019. máj. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Kedves #1-es. Nem azt írta, hogy ilyen lehetőséget szeretne, hanem hogy ez ADOTT számára.

Én olyan 30-40ezer körülire saccolnám/hó. De ugye ezt még leosztod 2-vel. Gondolom ismerőstől kapnátok a lakást, kérdezd meg őket a pontosabb értékről. A közös költség is nagyon nagy skálán változik, csak ő tud pontosabbat mondani...

2019. máj. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1-es: Igen, ezzel tisztában vagyok. Albérletet sajnos inkább többért találtam. :D (kiv.: Állami)


2-es: Köszi a választ. Eddig nem volt használva a lakás. Már kb. 2 hetente, hétvégén vagyunk ott. Most a téli időszakban 25-30 volt a rezsi.

Akkor, ha elmegyek dolgozni, akkor tudom finanszírozni?



Lehet, hogy kutya is lesz. Ezt figyelembe véve mennyivel lenne érdemes számolni? Utána néztem pár dolognak, de jó lenne mást is meghallgatni.

2019. máj. 2. 20:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire fogalmad sincs róla, hogy mi hogy lesz, akkor a kutyát egyelőre felejtsd el.
2019. máj. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ketten havi 30 ezerből talán megoldjátok Budapesten is...

Nem ajánlom az egyetem és munka mellett még a kutyát is. Jól gondold át: a kutyának is vannak igényei. Bírni fogod őt is?

2019. máj. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!