Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azért kaphatok valamit, mert...

Azért kaphatok valamit, mert levertem egy madárfészket?

Figyelt kérdés

Az ablakom egyik sarkában volt egy madárfészek. A madarak összesz◇rták az ablakom. Hetente kellett ablakpt pucoljak, de ráfért volna naponta is. A madár széklete bacilusokkal és baktériumokkal teli, ki tudja, milyen betegségeket hordoznak?! Egyébként is terhes vagyok.

Amikor nem voltak benne madarak, fogtam, és levertem a partvissal és oda szereltem fel egy színesz szatyort, hogy ne tehessék le oda a fészküket.

Erre jön a szomszéd néni, hogy feljelent, mert levertem a madárfészket. Hát még jó hogy levertem, majd fogom itt kockáztatni az egészségemet, nem? Nehogy már egy madár élete többe kerüljön, mint egy emberé.


Ez bűntetendő?



2020. jún. 8. 15:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Igen, az.

Megoldható az ilyen probléma, de szakszerű segítséggel, nem felindulásból.

Komolyan, olyan emberek vannak...

2020. jún. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Amikor elkezdte építeni a fészket akkor odaragaszthattál volna valami szalagot és akkor arrébmegy a madár. De te inkább megvártad amíg szerencsétlen fészket rakott és utána jutott eszedbe, hogy az neked rossz.


Nagyon helyes ha feljelent a szomszéd, amit csináltál az nem csak ordenáré parasztság hanem büntetendő is.

2020. jún. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

az nem érdekel, hogy az a jószág hol fog ma éjjel aludni? csak az, hogy lesz-e következménye a tettednek?


remélem, minden nap ráfosnak valami jó hígat az ablakodra. hálából..

2020. jún. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Ekkora empátiahiányos, buta embert, mint a kérdező, te jó ég...


Máshogy kellett volna megoldani.

2020. jún. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Hogy lehet valaki ennyire rosszindulatú és egoista?
2020. jún. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
2020. jún. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
ego-bajnok mindenkit lepontoz :-P
2020. jún. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
Ha fecskefészek volt, komoly büntetést kaphatsz.
2020. jún. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Te most tényleg Ennyire empátia hiányos vagy?Ezt a kérdést feltudod tenni,de azt nem,hogy hogyan "rakhatad" volna arébb annak a szerencsétlen madárnak a fészkét.
2020. jún. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
elég lett volna a fészek alá egy deszkát szegezni, ahogyan az tették régen a falusi portákon. partvis helyett..
2020. jún. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!