Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én voltam bunkó, vagy ő...

Én voltam bunkó, vagy ő reagálja túl?

Figyelt kérdés
A falubelim minden munkanap reggel elvisz a városba dolgozni, ami kb 18km. Ezzel nem tesz nekem különösebb szivességet, mert neki is útbaesik, és nélkülem is elmenne. Reggelente egy kilómétert gyalogolok a házáig, mert nem jön értem, és a városban is egy buszmegállóban szállok ki, ahonnan még 10percet gyalogolnom kell. Haza már busszal jövök, mert én egy órával tovább dolgozom, és nem kértem hogy várjon rám. Mindig rock és metál zenét hallgat, és ma reggel megkértem, hogy tegyen valami más zenét, vagy kapcsolja ki, mert már fájt tőle a fejem. Erre agresszívan azt válaszolta, hogy ingyen fuvarnál ne pofázzak, hogy milyen zenét hallgat, és ha nem tetszik akkor menjek busszal, vagy vegyek füldugót. Ezután egész úton nem szóltunk egymáshoz, és mikor kiszaltam azt mondta, hogy holnapra vegyek bérletet.

2020. jún. 9. 17:32
1 2
 11/11 kojee ***** válasza:
100%
Azt már kivesézték rendesen, hogy igazából értetlenséged ellenére is szívességet tesz neked, megkönnyíti kicsit az életed (amúgy plusz súly= többletfogyasztás). Valamint leírásod alapján még az ízlését is piszkáltad. Próbáljuk meg fordítva: mész a boltba, út közben szól a szomszédod, hogy neki is hozzál valamit, mikor megérkezel az árúval, amit nem fizetett ki (mert te úgyis boltba mentél, amit meg hoztál neki az úgy is csak 40-50ft) jelzi számodra, hogy az öltözködésed gáz, és ettől ő rosszul érzi magát.-gondolom igazán jól esne neked. Lehetett rossz napod, és azt nem is tudjuk, hogy hogyan közölted ezt vele, mert lehet a közlés módján rágott be. Szerintem menj el hozzá azt kérj bocsánatot, hogy nem akartál beszólni neki, mert kettőtök között ez simán csak egy félreértés. Ui.: amúgy ha én lettem volna ebben a helyzetben, és reggel valaki ilyen módon beszól, lehet ott helyben megállok, és felajánlom neki a további különutazás lehetőségét.
2020. jún. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!