Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legérzéketlenebb/leg...

Mi volt a legérzéketlenebb/legbunkóbb dolog, amit mondtak vagy kérdeztek tőled?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, hogy mondjuk meghalt valakid nemrég és más olyat mondott, hogy tegyél úgy mintha nem történt volna semmi, mert elszívod a többiek energiáját és miattad nem tudják jól érezni magukat. (Ez egy ismerősömmel fordult elő.)

Ötödikben egy osztálytársamnak meghalt az anyukája, érthető okból romlottak egy kicsit a jegyei, és az osztályfőnök az osztály előtt szidta le, hogy ha nem szerez továbbra is jó jegyeket, akkor az anyja emlékét sérti meg vele.


Saját példa: Alapjáraton véve vékony vagyok, de szerintem közel sem annyira, ahogy egyes emberek beállítják. Egyszer amikor egy barátom apjával először találkoztam, a pasi habozás nélkül megkérdezte, hogy súlyos betegség miatt vagyok-e ennyire vékony. Mondtam, hogy tudtommal nincs semmi egészségügyi problémám. Néha még ma is eszembe jut, hogy amúgy mi lett volna, ha tényleg van valami komoly betegségem. Hogy lett volna rám egy ilyen kérdés hatással mentálisan, és hogy reagált volna a hapsi, ha valami halálos bajom lett volna.


2020. jún. 9. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

A padtarsam problemazott, hogy nem akart mellettem ulni, mert kover voltam. Az osztaly fule hallatara.

A tanar odajott, ramutatott a szekemre, es hangosak ezt mondta:

Nezd, meg nem folyik le a szekrol, nem is olyan kover. Ugyhogy nyugodtan ulhetsz mellette

2020. jún. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyszer odajött hozzám egy kéregető (láthatóan nem hajléktalan, csak dolgoznilusta-fajta), miután látta, hogy a társának se adtam, aki előtte próbálkozott. Mondtam, hogy továbbra sincs nálam pénz, mire ő rávágta halál komoly fejjel: hitelkártyát is elfogadok...


Ez nem vicc, megtörtént.

2020. jún. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tornatanár kvázi lehülyézett, amiért távolugrás első próbálkozásnál a vonaltól kicsit távolról ugrottam el, valszeg leblokkoltam. Ráadásul ezt úgy, hogy "Hát, a többi tanár azt mondja rólad, okos vagy, hát, én nem úgy látom".


Ill. szüleimtől egy 3as dolgozat után... "legalább lennél okos, ha szép nem vagy".

ápr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!