Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hiszem azt, hogy másnak...

Miért hiszem azt, hogy másnak mindig jobb, más boldogabb? Még akkor is, ha amúgy nem cserélnék vele. 25N

Figyelt kérdés
Például a korosztályomban sokan mennek férjhez és vállalnak gyereket. Én nem vágyom ezekre a dolgokra jelenleg, lehet, hogy később sem fogok. Most ezek jutottak eszembe elsőnek, de biztos vannak más kisebb dolgok is, amik ilyen gondolatokat váltanak ki belőlem. Talán a társadalmi nyomás? Annyira nem tűnik logikusnak, hogy ezt gondolom, mert nekem is lenne lehetőségem az adott dolgokra, mégse érdekelnek (a barátomnak is mondtam, hogy nem szeretnék esküvőt).

2020. jún. 9. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
31 vagyok és nincs gyerekem, egyelőre nem is akarok. Bár párom van és összeházasodtunk, de még csak 2 éve. Ne másokkal foglalkozz, hanem magaddal.
2020. jún. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Mert tudat alatt ezekre vágysz, csak most még ki akarod élni magad. Majd 35 évesen kattan benned valami hogy kellene pár meg gyerek.
2020. jún. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Ne foglalkozz más emberekkel, törekedj arra hogy boldog légy :D
2020. jún. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kitaláltad az okát?
2022. jan. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!