Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van itt ennyi sok...

Miért van itt ennyi sok rosszindulatú ember ?

Figyelt kérdés

Ha felteszek egy kérdést,már rögtön jön a gúnyűzés,pedig felnőtt,értelmes témakról van szó. Van aki itt éli ki a világát,mert annyira szar az élete,és unalmas ? Nagyon idegesítő, mert ezek 99%ig felnőtt emberek úgy gondolom.

Csak egy egyszerű kérdést akartam kérdezni,de az esetek többségében bántó és sértő válaszokat kaptam. Értelmes válasz meg ugye nem is nagyon jött. Szerintem azért van ez az oldal,Hogy segítsünk másoknak tanácsokkal,véleményekkel. Nem pedig azért,hogy ki szórakozzuk magumkat jó.


máj. 15. 20:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Ismerős. Engem is zavar nagyon.
máj. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Rakott karfiol ***** válasza:
80%

Lehet egyedül leszek a véleményemmel, de vállalom.

Az ide kérdést kiírók 99%-a nem tud kérdezni, ezt már megfigyeltem.

Valóban sok a troll, a gúnyolódás, ebben teljesen igazad van. Nem is próbálják meg asszertívan kipuhatolni, hogy mit is szerettél volna pontosan, ha nem értik.

Elárulod, mi lett volna az egyszerű kérdés?

máj. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem tudom mi a kérdés, de meglátásom szerint abba a édésbe ötnek bele inkább, ami egy teória vagy vélemény kérés vagy ahol a kérdező vélhetőleg nem vár választ csak szerette volna kiírni magából a gondját, ahol a kérdező mástól várja azt a választ amit igazából neki kéne tudnia vagy annak akiről szól a kérdés. Esetleg a történet bcskanyitogató.


Ha konkrétan valamire rákérdezek, általában normális válasz érkezik, de ha nem egy konkrét dologra vagy kíváncsi, hanem áltaánosságban kérdezek vagy elmesélek valamit, engem is betalálnak a trollok.

máj. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%
Számtalan ilyen kérdés merült már fel ezen az oldalon, de inkább az lenne a jobb/logikusabb kérdés, hogy hogyan lehetne ezen változtatni?
máj. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor elmondom neked.


1, rohadt sok a visszatérő troll "kérdező", akiket felismerünk. Évek óta minden pár napban megkérdez valami hasonló zagyvaságot. Az egyik ilyen ráadásul pár válasz után el is kezd tombolni, átkozódni, öngyilkossággal fenyegetőzni és ordenáré sértő dolgokat írni.


2, a kérdés nem kérdés, hanem a kérdező azt akarja, hogy megerősítsük. Sokszor konkrét szituáció miatt hisztizik, de a kérdés valami általános (az embeerek általában miért ilyenek vagy olyanok). Akkor és ott gyáva volt, nem szólt semmit, de itt meg hisztériázik, általánosít, egy fantommal vitatkozik és annak okoskodik, mi meg asszisztáljunk.


3, olyat kérdez, ami tényleg simán megtalálható a Google-lel. Hol van a második kerületben bolt. Egy könyvsorozatnak milyen részei vannak. Mitől tart tovább minket kérdezgetni, mint beírni, hogy "okmányiroda nyitvatartás Tatabánya" vagy "Leiner Laura könyv ára".

Nem olyan dolgokra gondolok, ahol beleszól a vélemény (ki hogy főzi a tojásos nokedlit, vagy hol vesz jó fürdőruhát), hanem objektív tényekre, ahol egy jó válasz van.

máj. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
76%

"1, rohadt sok a visszatérő troll "kérdező", akiket felismerünk. Évek óta minden pár napban megkérdez valami hasonló zagyvaságot."


itt a válasz kérdezező

sok ember azért jár ide mert szar élete van,vagy pont az elenkezője és jó dolgába nem tud mit csinálni és mivel romlott lelkű ide jönnek gonoszkodni.ennyi

máj. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az öngyilkossággal fenyegetőző nem az volt, aki az önkiszolgáló kasszánál lopkodott aztán rajtakapták, kihallgatásra ment és előtte a Gyakorin az erről szóló kérdése alatt örjöngött, hogy ő megöli magát?
máj. 16. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
máj. 16. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%

Mindenhol ez van..

Név nélkül ki lehet élni magukat

Jelenteni kell

máj. 16. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nagyon kicsi már az itteni aktív tagok száma, és közülük is a húzóerő igazából trollokból tevődik össze. Ők pedig olyan stílusban, olyan dolgokat írnak, amikkel igazából pár sor után már le is buktatják magukat, mert olyan könnyű felismerni őket, sok válaszadó pedig a régieket nem elfeledve válaszol nekik. Ezen trollok nagyja pedig nem a humorukról híres, hanem a nem túl elragadó stílusukról, aztán kreálják a feszültséget.


Kíváncsi vagyok, vajon megmarad-e a kommentem a következő miatt:

akik szokták figyelni a toplistát, bizonyára kiszúrták, hogy 1-2 tag pörgette pár hónapja ezt a témát, és a nevük mellett gyakran több 100 pont virított a kérdéseikért. Miután többen szóvátettük ezt, ez a jelenség megszűnt, és immáron több profil gyárt kérdéseket. Szóval egyes kérdések alatti frusztrációhoz az is hozzátesz, hogy némelyiken kifejezetten érződik, hogy csak pontszerzés, vagy forgalomgenerálás céljából íródtak, ezek pedig elég gyakran szándékosan provokáló tartalmúak, megfogalmazásúak. Arra pedig repülnek páran.


Általában még olyan kérdések alatt jelenik meg a legtöbb rosszindulatú válasz, ahol a kérdező általánosít, provokatív dolgot ír, vagy olyan stílusban nyilvánul meg, hülyeséget állít, azt várja el, hogy a kérdésnek álcázott panaszkodásában asszisztáljunk, vagy azt, hogy neki adjunk igazat, bármennyire is érződik, hogy a másik félnek van igaza, vagy torzítva adta elő a történetet.


Meg azt sem szabad elfelejteni, hogy itt név és arc nélkül történnek a dolgok, szóval könnyen ki tudja magából adni a feszültséget, és csak minimális következménnyel kell számolnia.

máj. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!