Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a románokról?

Mi a véleményetek a románokról?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Senkit sem fogok lepontozni, mindenkinek tiszteletben tartom hozzáállását. Köszönöm :)

2020. jún. 9. 20:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Temesváron tanulok, tehát nem egy románnal találkoztam már eddig. Igaz, az osztàly fele temesvári, de vannak más vidékekről is. Eddig se ők, se a tanáraim nem éreztették, hogy utálnának, azért mert magyar vagyok. Sőt mindenki nagyon aranyos, és ha kell többször is elmagyaráznak mindent, ha nem értem meg elsőre.


Szerintem az átlag emberek rendesek, csak a politikusok keverik a szart, a butább emberek meg be is dőlnek nekik. Hiába is, ha már el tudják terelni a figyelmet a tényleges problémákról, akkor mégis miért ne mocskolnák a magyarokat?


A nacionalizmust teljesen elítélem, akár román, akár magyar részről. De végülis, csak ők veszítenek azzal, ha màs embereket kizárnak a származásuk miatt.


Szóval mindent összevetve, a románok is csak emberek. Nem lehet mindenkit elítélni azért, mert van egy-egy korlátolt. Ugyan így más népeknél is létezik mindenféle ember.

2020. jún. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!