Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van kedve valakinek anoniman...

Van kedve valakinek anoniman beszélni?

Figyelt kérdés

Az ennek az előnye, hogy kibeszélhetünk egymásnak bárkit, bármit, nem tudunk vissza élni semmivel.

Így sokkal őszintébben lehet beszélni.

Amit én látok belőled és amit te látsz majd belőlem nem hazugság lesz, sőt így talán őszintébb képet kapunk a másikról mint egyébként.


Akit érdekel (és 30 alatti és ír) annak válaszolok.

(Csak 1 ember kell, de az hosszútávra)

Ha írsz bemutatkozást én is írok.


2020. jún. 9. 23:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Kedvem az nagyon is lenne hozzá, energiám viszont már nem sok, mert érzem, hogy lassacskán kidőlök :/ Tegnap éjjel nem aludtam túl sokat.
2020. jún. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kedvem volna, de a legutóbbi ilyennél is pillanatok alatt elvárások következtek, meg lebaszás, hogy miért nem válaszolok azonnal. Nincs kedvem már itt is megfelelni.
2020. jún. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Annyit azért megtudhatnánk előre, hogy te férfi, vagy nő vagy-e? Egy nő szerintem jobban ki tudja elemezni másikat.
2020. jún. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!