Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan rázzak le valakit itt...

Hogyan rázzak le valakit itt gyakorin privátban?

Figyelt kérdés

Már kezdem unni, sőt már rég unom, hogy vele irogatok. Az elején még normális volt, de most már nagyon kezd elmenni ez az egész perverz irányba. Az a baj, hogy az elején amikor segíteni akart (ennek még semmi köze nem volt a perverzióhoz), akkor kiváncsi volt, hogy nézem ki, és előbb ő küldött magáról képet, aztán én. De azt akár le is menthette, és attól félek, hogy ha most itt letiltom, akkor bosszúból felrakja az én képemet (csak egy selfie, tehát semmi ciki kép), és odaírja alá a perverzségeimet amit írtam neki. Én nem akartam ezt a játékot játszani, de annyira kérlelt. És olyanokat írok amit nem gondolok komolyan, de félek, hogy ha rosszat mondok, akkor felrakja Facebookra a selfiet amit küldtem neki, és oda írja alá, a ciki dolgokat amiket én írtam neki.


Hogy rázzam le?! Nagyon nem akar lekopni. Azt most már megfogadtam, hogy soha többet nem kezdek el irogatni itt egy fiúval sem, mert itt is csak a perverzek vannak. És hiába akarnak eleinte segíteni, meg kedvesek, a vége mindig ugyanaz.


2020. jún. 10. 21:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%

Mért posztolna facebookon?


Csak saját magát járatná le. Csak tiltsd le és kész, vagy csinálsz egy új regisztrációt és a régi profilodat ne használd.

2020. jún. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy milyen bizonyítéka lenne arra, hogy valóban te írtad a perverzségeket? Két kattintással át lehet írni bármire, könnyű hamisítani.


Én is odaírhatom mondjuk Trump képe mellé, hogy "keddenként kecskét dugunk a haverokkal", másnap mégse fog az ajtóm előtt könyörögni, hogy vegyem le :D

2020. jún. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Ramos ökle ***** válasza:
78%

A lényeget leírták itt, a jövőre vonatkozóan pedig itt a tanács:

tanulj meg gondolkodni! Tudom, eleinte nehéz lesz, de sok hasznod lehet belőle.

A leírás alapján olyan 14 körül lehetsz (fejben), szóval onnan lehet fejlődni.

2020. jún. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
85%

Pedig szerintem is a legjobb megoldás, ha tiltod, mert addig burkoltan vagy nyíltan, de kihasználja, hogy neked ez a helyzet kellemetlen. És mi a másik forgatókönyv? Öregkorodig akarsz egy lelkibeteg hülyegyerekkel jópofizni a neten?


- tiltsd, ha nagyon tűrhetetlen dolgokat ír, akkor jelentsd is a moderátorok felé. Ha tiltod egyébként, arról ő tudtommal nem értesül, tehát max annyit érzékel az egészből, hogy nem jön tőled válasz.

- e-mailen is tudod tiltani/fekete listára tenni, nem tudom, milyen szolgáltatónál vagy


"De azt akár le is menthette, és attól félek, hogy ha most itt letiltom, akkor bosszúból felrakja az én képemet (csak egy selfie, tehát semmi ciki kép), és odaírja alá a perverzségeimet amit írtam neki."


A felmerülő kérdéseim:

- Konkrétan utalt ilyesmire, vagy csak te feltételezed, hogy lenne ennyire gerinctelen?

- HA fel is teszi valahova, és aláidéz valami szöveget, hogy a tökömbe bizonyítja mégis, hogy azt valóban te írtad? Ha itt a gyk-n nem a saját neved a felhasználói neved, akkor nem tudja bizonyítani

- én nem tennék fel ilyet bosszúból se a fb-ra, ez csak róla adna szegénységi bizonyítványt, nem dicsekvési alap szerintem.


"Meg, hogy ha ő rámhajtana mit szólnék és megpróbálhatja-e? Most ha én erre azt írtam volna, hogy nem, akkor meg kérdezgetett volna, hogy miért nem? És lehet megsértődött volna."


- Nagyon rossz húzás volt sajnálatból belemenned ebbe a játékba. Akkor kellett volna tiltani egy anyázás elküldése után.

2020. jún. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

De a beszelgetest ha screenshotolja, akkor nincs ott a mobilszamod, e-mailcimed, ugye? Vagy Whatsapp, Messenger profilod?

Ha nincs, akkor mi lesz? Nem FBI nyomozok az ismeroseid. Egyaltalan, tudja, hogy kicsoda vagy?

Biztos, hogy nem kinos a szelfi? Mert akkor ugyszinten lophatta volna a netrol, megint csak nincs, aki ellenorizhetne.

Es vegul. Ha nem koptatod le, ugyanugy visszaelhet.

Nagyon buta voltal, tanulj belole. Plane Gyakorin ne allj le, semmit sem tudsz, ki a masik.

Tiltsd es szard le.

2020. jún. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
80%

Nem csak azok vannak :(

De te azt fogtad ki :(

Ha ezt fogja csinálni akkor csúnyán megüti a bokáját, mert már volt hasonló a világban. A helyében én igen meggondolnám hogy meg tegyem.

Szakits vele, ennyi.

Ha eldurvul a helyzet a fotókkal, mond hogy rendőrségre mész , es úgy be fogod ot perelni.

Én ezt tennem.

2020. jún. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell neki rosszat mondani, mondd meg neki normálisan, hogy már sajnos meguntad ezt a játékot, nincs kedved hozzá, ráadásul X meg Y dolgod van meg lesz a jövőben, elmész dolgozni, mit tudom én, nem érsz rá... Bár ha kiírtál róla egy kérdést, azzal eléggé elvágtad a lehetőségeket. Bármikor megtalálhatja.
2020. jún. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Tudom. Ezért nem írtam konkrétumokat, hogy miről beszélgettem vele. Mert ha én most konkrétabban leírtam volna, akkor abból egyből rájött volna, de így lehetek más is. Hisz mások is vannak akik perverz, idiótákkal kezdenek el irogatni.

Néhány válaszolónak privátban megírtam konkrétabban, hogy mégis miket irogatott, pont azért írtam nekik is privátban, mert ha ide írnám le, akkor abból egyből rájött volna, hogy róla van szó.


De amúgy már letiltottam. Azóta nem keresett emailben sem.

2020. jún. 11. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!