Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mást is lehangol az időjárás?

Mást is lehangol az időjárás?

Figyelt kérdés

Tudom, sajnos nem lehet mit tenni, de engem teljesen lehangol, hogy eddig még nem is volt nyár. Engem inkább őszre emlékeztet ez az egész. Se napsütés, se kellemes nyári hőmérséklet (legalábbis amikor esik)... Helyette állandóan borult az idő, majdnem minden nap eső, és nyárhoz képest kimondottan hűvös van.


Emlékszem tavaly áprilisban már kimondottan nyári meleg volt, utána májusban voltak esők megint, de aztán a nyár már egész jól kialakult júniusban. 2018-ban volt a június ilyen, hogy minden nap volt zivatar, de mellette meleg volt legalább, napsütés volt és az eső csak délutánonként volt egy-egy kisebb zivatar formájában. De most amikor nem esik az eső, akkor is alig látni a napot. Állandóan el van borulva. Teljesen lehangoló ez az idő. Szeretnék már nyarat. Nem azt mondom, hogy 35 fok legyen, de esőmentes, napsütéses időt szeretnék már.


Ha nem lett volna a koronavírus, akkor most mindenki megjárná, ha most lett volna foglalása nyaralni, hisz egyáltalán nem nyaralós idő van.


2020. jún. 11. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.. engem is lehangol..és már két napja fáj a fejem. A nyaralásunkat nekünk is le kellett mondani. De még mindig jobban jártunk, mit sok más ország..
2020. jún. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Rám nem szokott hatni, meg ha megyek is valahova, nem izgat az eső.


Inkább örülök, hogy nincs meleg.

2020. jún. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak az bosszant ha kocsimosás után esik két csepp eső
2020. jún. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én elfogadok bármilyen időt, egyet kivéve, a nyári kánikulát. Márpedig mostanában bőven kijut belőle. Olyankor zombi vagyok, nincs erőm semmihez. Szóval nekem ez tökéletes, csak hőség ne legyen.
2020. jún. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Csak azért, mert nem feltétlen látni szép, mezítlábas nőket még:(.
2020. jún. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4-es, én sem a kánikulára gondoltam. Engem inkább az eső zavar. Én tök jól elvagyok 25 fokkal. Csak ez a minden napra eső jut idővel nem vagyok kibékülve. Meg ha nem is esik, legtöbbször akkor is el van borulva.
2020. jún. 11. 20:14
 7/7 A kérdező kommentje:
És épp nézem az időjárás előrejelzést. Jövő hétvégéig is minden napra mondja. Most vasárnapra hidegfront jön nagy esővel. Jövő hétvégén szülinapi kinti sütkérezést terveztünk, de ha akkor is ilyen lesz az idő, esélytelen.
2020. jún. 11. 23:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!