Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Eddig milyen ez a 2024-es év?

Eddig milyen ez a 2024-es év?

Figyelt kérdés

máj. 3. 14:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Vegyes. Van benne klassz is, rossz is. De nem lehet minden tökéletes, igyekszek a jó dologkra fókuszálni.
máj. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Hullámzó jelenleg. Igazából a tavalyi év olyan semmilyen volt, az idei egy fokkal talán jobb, új dologba kezdtem, fogtam bele. Ennyivel jobb. De sok dolgot szeretnék elérni, elsősorban munka területén.
máj. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Borzalmas, mert gyors ütemben elvesztettem édesanyámat. Még januárban viszonylag jól volt, aztán egyre rosszabb lett minden. Március elején megállapították, hogy rosszindulatú daganata van, de azt nem tudták, hogy milyen, és áprilisban meg is halt, még a mai napig nincs biopszia eredmény.
máj. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Unalmas eddig
máj. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Ázsia horoszkóp szerint jó évem lesz. Helyette egymás után jönnek szerencsétlenségek.
máj. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Vegyesnek mondanám én is mindenféle tekintetben.
máj. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
3-as, oltva volt, ha igen mivel, hányszor?
máj. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
7-es: 3-as vagyok, oltva volt, 2 Sputnik, 1 Pfizerrel. Van jelentősége ebben az esetben?
máj. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 NTBS ***** válasza:
52%

Elég változatos.

Vannak nagy előrelépés, de sok veszteség is.

máj. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
Történt pozitív dolog, amit már évek óta szeretnék és végre megvalósult félig. Nem nagy dolog másnak de nekem igen, ez egy sikeres vizsga amivel a munkahelyemen is jobb helyzetbe kerülök. Amúgy negatív dolog is van inkább magánéletben, nem is negatív inkább az unalom. Ki hogy fogja fel.
máj. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!