Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 1 és fél éves a gyerekem és...

1 és fél éves a gyerekem és este fél 4 körül aludt el, éd még utána is sokszor felkellt, forgolódott. Reggel 11:20-kor ébredt fel és ébren volt 2 és fél órát és most alszik?

Figyelt kérdés

Én teljesen normálisnak tartom, hogy alszik, hisz majdnem egész éjjel ébren volt, de az anyósom azt mondja, hogy "mi baja lehet, beteg, fáj valamije, miért aludt el ilyen hamar".

Most akkor én érezzem magam rossz anyának, mert én normálisnak találtam, hogy alszik a gyerekem az éjjeli ébrenlét után?



2020. jún. 14. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak simán megkérdezte, mert aggódik!! Ha nem érdeklődne, az lenne a baj. Bolhából csinálsz elefántot.
2020. jún. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy csak almos, mert egesz ejjel nem aludt, erre o elkezd aggodalmassan aposomat kerdezgetni, hogy mi lehet a baja a kicinek. Vele elek egy hazban, latja o is, hogy a kicsi nem beteg. Nem csinalok bolhabol elefantot es orulok, hogy aggodik erte, de mar, ha mondom, hogy nem aludt egesz ejszaka, es ezert almos akkor megis miert gondol mas dolgokat, hisz en tudom jobban, hogy milyen a gyerekem, de o jobb nagymamanak gondolja magat, mint amilyen en anya vagyok.
2020. jún. 14. 15:30
 3/5 anonim ***** válasza:
És most ettől változott bármi, hogy ezt ide kiírtad?
2020. jún. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk az is érdekes, hogy te csak nézted, ahogy felkel többször és forgolódik szegény, mondjuk nem kellett volna megpróbálnod esetleg elaltatni?
2020. jún. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj azzal, ha hagyod egésznap aludni, hogy éjszaka megint nem fog. Jó fej dolog meg minden, de kéne egy napirend, mert hosszútávon mindannyian begolyóztok. Anyósod nem feltétlenül tudhatja, hogy mennyit aludt éjszaka, csak azt látja, hogy a napot végig alussza. Persze, hogy aggódik.
2020. jún. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!