Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Benett név népszerűvé válás...

A Benett név népszerűvé válás az egy bolond százat csinál tipikus esete?

Figyelt kérdés

2020. jún. 16. 10:51
 1/5 A kérdező kommentje:
*válása
2020. jún. 16. 10:51
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Szia, már nagyon régóta úgy van hogy a hírességek nevadasai elterjednek a egyszerű nép koreben. Szóval igen. De ez minden divatos névvel így van, valahogy felkapják, és hirtelen mindenki szépnek talalja.

Nekem pl az ilyen pogány magyaros nevek nem tetszenek, pedig most az is nagy divat.

2020. jún. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem jó név; de mondjuk egy tipikus magyar vezetéknévhez nem feltétlenül passzol. :) Egyébként tudom,melyik sztárapuka akarta ezt adni először; az ő vezetéknevéhez pl nem annyira passzol, de nem rossz . :):):)
2020. jún. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

igen.

amikor egy Balázs-féle tirpák buta celeb olyan idétlen nevet ad a gyerekének, mint Benett, akkor a szintén tirpák rajongói hajlamosak utánozni.

Egy volt osztálytársnőm gyereke szintén Benett. Vmiért a sok IQ betyár azt hiszi, hogy ettől lesz különleges a gyereke.

2020. júl. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal jobb mint a Medox (Kulcsar Edina gyereke) de ez egyeni izles kerdese.

Ismerek,vagyis anyukam ismer, olyat aki a Natasa Zselyket is lekoppintotta igy egy az egyben Berkiektol😀

2021. jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!