Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen a 21. századi "tipikus...

Milyen a 21. századi "tipikus férfi" a nők szerint?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 15. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más az ideál. Valaki a kicsit vékonyabb férfiakat szeretik, valaki a husisabbakat.

Véleményem szerint mindent visz a kisugárzás. Nem mindegy h magabiztosan lép be egy helységbe vagy kis visszahúzódóan. Egyikkel sincs baj de szerintem a többség azt szereti ha magabiztos, van kisugárzása, ápolt, férfias illata van... de mint említettem mindenkinek MÁS.

2020. ápr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ilyen.

Rengeteg férfit ismerek, rengeteg különböző személyiségűt, külsejűt, érdeklődésűt, életvitelűt. Egyiket se tudnám a többi fölé helyezni.

2020. ápr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Számomra udvarias, kedves, mosolygós, de nem komolytalan, megbizható, intelligens, 170-175 centi körül van, átlagos testalkatú, nem kigyúrt, de azért izmos, lehet vele gondolkodós, mélyebb témákról beszélgetni, megértő, férfias, de rendelkezik érzelmi intelligenciával, megbizható, őszinte, férfiasan magabiztos, inkább inges, zakós tipus, gondolkodó, empatikus ember, nem nagyképű, nem pökhendi, nem felszines. Nem technikab@ zi, nem autób@ zi, szeret sportolni, focizni - focis srácok mindig is nagyon imponáltak, zeret autót vezetni, és tud is, de normálisan, ésszel, tud gyengéd lenni, romantikázni, nem játssza meg magát, mindig őszinte, nem csak a szexre hajt, családcentrikus, nem dohányzik, nem iszik, nincsenek káros szenvedélyei, hisz Istenben, de legalábbis nem ateista, férfiasan ápolt, de nem metroszexuális piperkőc, és a külsejét, ruhatárát hajlandó rám bizni, hogy alakithassam tetszésem szerint (másban nem alakitgatom, de a férfiak legtöbbjének borzalmas izlése van, az amúgy normális pasiknak meg főleg...


Nekem ilyen a megfelelő férfi. Hogy mi

2020. ápr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hogy milyen a tipikus, azt nem tudom. Aki nem kelti fel az érdeklődésemet, azt nem szoktam elemezgetni
2020. ápr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!