Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy csomó ideje keresek egy...

Egy csomó ideje keresek egy jó német nyelvet oktató programot, sajnos nem sok sikerrel. Tudnátok néhány nektek bevált ingyenes német nyelv oktató programot? Hetedik osztályos vagyok és első óta tanulom a nyelvet tehát már tudok valamit.

Figyelt kérdés

#német #junior nyelvvizsga
2020. jún. 16. 21:06
 1/5 A kérdező kommentje:
*.. programot felsorolni?...
2020. jún. 16. 21:08
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Duolingo?

Vagy keress valami online videósorozatot -> Udeny, edx, alison, coursera stb... Van kezdőtől haladóig.


Nem tudom, milyen programra gondolsz konkrétan, szóval sajnálom, ha nem a számodra legmegfelelőbb dolgokat írtam.

2020. jún. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Programot nem, de Facebook oldalt igen: DW Deutsch lernen.
2020. jún. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is egy Duolingo féle programra gondoltam de sajnos magán a Duolingon nincs német magyar. Néztem oktató filmet, programot, videót de nem sokra mentem. Köszönöm a válaszod :)
2020. jún. 16. 21:57
 5/5 anonim válasza:
Én a Mondly-t használtam egy ideig. Szerintem jó.
2020. jún. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!