Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek melyik a kedvenc...

Nektek melyik a kedvenc (bevált, és jó) programotok, appsotok?

Figyelt kérdés

2019. szept. 8. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Zain Jo. Sose volt vele problémám.
2019. szept. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne viccelj, az app többesszáma az apps.

Ha már angol szavakat használsz, legalább értelem is legyen benne!

2019. szept. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kedvenc apps? De mégis mire?
2019. szept. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ugye hogy nincs? Még mindig ott tart a technológia, technika, hogy nem találtak fel, írtak meg egy igazán jó programot, amivel örökkön örökké szeret "játszani" az ember. Én nem értem amúgy miért nem válaszolnak egy ilyen kérdésre, pedig szerintem fontos lenne a válasz, mindenkinek.


Nekem pl. van egy két "kedvencem", amiket sűrűn is használok. Ilyenek például a lejátszó programok a VLC, a Winamp, vannak kedvenc játékainkkal is, de azok eléggé gagyik is még sajnos, a GTA (5), a Worms, a NFS UNDERGROUND 2, hasonlók. Szeretem még a Word-öt is, meg a legegyszerűbb jegyzetfüzetet, ha valamit le kell írni. Amit nagyon hiányolok az egy jó grafikai program (amilyennek a PS-nek kéne lennie) és sok sok játékot, amikkel nagyon jókat lehetne játszani. Abból nagyon kevés van...


Nektek melyik a kedvenc programozók? (Bármire)

2019. szept. 8. 22:51
 5/6 anonim válasza:
A kérdés értelmetlen így! Adj egy kategóriát (pl. játék) és ugy már lehet is rá válaszolni.
2019. szept. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ElDora Do 7 és a Winamp.
2019. okt. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!