Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mondogatják mindig ezt...

Miért mondogatják mindig ezt a szüleim?

Figyelt kérdés

Dunakeszin 1 éve, előtte Kecskeméten éltem 3 évet. A családom Debrecen mellett lakik, én is onnan származom.

Nagyon jóban vagyok velük, minden rendben, de mindig keveslik hányszor járok haza. A négy év folyamán fél évente mentem haza kb, plusz egy egész nyarat ott voltam egyszer. Egyszerűen nem szeretem azt a kisvárosi közeget, rosszul érzem ott magam. Illetve akad dolgom itt, és utálok utazgatni. Nem sértődnek meg rajta, de látom hogy nem esik jól nekik hogy ritkán megyek. De ez abszolút nem miattuk van, csak valahogy annyira semmi kedvem nincsen lemenni, és dologtalanul tölteni ott pár napot, mert kisváros és tényleg nincs ott semmi és senkim már.

Hogy értessem meg velük, hogy ez nem miattuk van?


2020. jún. 17. 11:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Megérteni megértik de attól még hiányzol nekik. Az rajtad áll, hogy akarsz-e ezen változtatni vagy sem. Az se baj ha igen az se baj ha nem.
2020. jún. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!