Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mondogatják mindig ezt...

Miért mondogatják mindig ezt a szüleim?

Figyelt kérdés

Dunakeszin 1 éve, előtte Kecskeméten éltem 3 évet. A családom Debrecen mellett lakik, én is onnan származom.

Nagyon jóban vagyok velük, minden rendben, de mindig keveslik hányszor járok haza. A négy év folyamán fél évente mentem haza kb, plusz egy egész nyarat ott voltam egyszer. Egyszerűen nem szeretem azt a kisvárosi közeget, rosszul érzem ott magam. Illetve akad dolgom itt, és utálok utazgatni. Nem sértődnek meg rajta, de látom hogy nem esik jól nekik hogy ritkán megyek. De ez abszolút nem miattuk van, csak valahogy annyira semmi kedvem nincsen lemenni, és dologtalanul tölteni ott pár napot, mert kisváros és tényleg nincs ott semmi és senkim már.

Hogy értessem meg velük, hogy ez nem miattuk van?


2020. jún. 17. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hívd meg te őket! Félévente tényleg elég kevés, bár nem tudom, hogy egy-egy látogatáskor mennyi ideig voltál otthon.
2020. jún. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Egy hétvégét.

De telefonon szinte folyamatosan tartom velük a kapcsolatot, érdeklődök, nincsenek elhanyagolva. Abszolút minden oké, nekem csak lebumszlizni nincs kedvem oda.


Régebben ezzel sose volt bajuk, mostanában emlegetik, és már nyomaszt.

2020. jún. 17. 11:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Hívd el őket magadhoz. Ha jó a kapcsolatuk velük akkor ez tényleg nagyon kevésnek tűnhet nekik.
2020. jún. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Pont most járvány idején akarják, hogy meglátogasd? Nem szuicidek kissé?
2020. jún. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Máricusban voltam legutóbb, a vírus miatt most tényleg nem gondolnám jónak én se.
2020. jún. 17. 11:14
 6/11 anonim ***** válasza:
És a négy év alatt te már meghívtad valaha őket magadhoz?
2020. jún. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

Azért mondogatják, mert szeretnek, és hiányzol nekik.

Nekik jól esik, hogy ott vagy, etethetnek, gondoskodhatnak rólad. Ha te másképp képzeled el az együttléteket szervezz programot, hívd el őket a gyerekkorod emlékezetes helyeire, étterembe, vagy kirándulni.

2020. jún. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Persze, jöttek is már hozzám.
2020. jún. 17. 11:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Te hiányzol nekik, de ők neked nem. Mert ha hiányoznának, sűrűbben mennél. Ez ellen nem lehet mit tenni.
2020. jún. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%

Utolso nem az a szeretet hogy a masikat nem hagyjuk élni meg lelkiismeretfuralast ebresztünk benne hogy hanyagol.


Nagyon pengetànc az egész hogy hol vegzödik az egeszséges hiànyérzès es hol kezdödik az erzelmi zsarolàs.

2020. jún. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!