Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Megnéztem egy...

Mit tegyek? Megnéztem egy sorozatnak az első évadát, és most gyakorlatilag nincs értelme az életemnek. A második évad lehet csak 2 év múlva jön a koronavírus miatt.

Figyelt kérdés

Megnéztem egy sorozatot, aminek az volt a címe: The Baker and the Beauty. 9 részes az első évada. 1 hét alatt 5x néztem újra. A második évada nem tudom, mikor jön ki, de már nagyon várom. Már bánom, hogy elkezdtem nézni, mert alig bírom kivárni, hogy kijöjjön az újabb évada. Több évadot is terveznek.

Én csak úgy tudok normálisan sorozatot nézni, ami már befejezett, így a sajat tempómban tudok haladni.

Mit tegyek addig, amíg nem jön ki? Mit nézzek?



2020. jún. 18. 14:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát, kérdező, ezt a szüleid cseszték el. Gondolom, amikor hisztiztél valamiért, egyből meg is kaptad, csak hogy addig is csendben legyél.
2020. jún. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Na azért le lehet állni! Nem kioktatást kértem meg gyermekkori tanulmányrajzot.
2020. jún. 18. 21:34
 13/14 anonim ***** válasza:
75%
Te nem látod az életed értelmét csak mert egy 9 részes sorozatnak a végére értél. :-D Normális ember ilyenkor azért nem szokott a kardjába dőlni.
2020. jún. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
71%

"Mit tegyek? Megnéztem egy sorozatnak az első évadát, és most gyakorlatilag nincs értelme az életemnek."

Keress egy pszichológust.

2020. jún. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!