Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Megnéztem egy...

Mit tegyek? Megnéztem egy sorozatnak az első évadát, és most gyakorlatilag nincs értelme az életemnek. A második évad lehet csak 2 év múlva jön a koronavírus miatt.

Figyelt kérdés

Megnéztem egy sorozatot, aminek az volt a címe: The Baker and the Beauty. 9 részes az első évada. 1 hét alatt 5x néztem újra. A második évada nem tudom, mikor jön ki, de már nagyon várom. Már bánom, hogy elkezdtem nézni, mert alig bírom kivárni, hogy kijöjjön az újabb évada. Több évadot is terveznek.

Én csak úgy tudok normálisan sorozatot nézni, ami már befejezett, így a sajat tempómban tudok haladni.

Mit tegyek addig, amíg nem jön ki? Mit nézzek?



2020. jún. 18. 14:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%

Akkor nézd meg pl. a Trónok harcát vagy a Beverly Hills 90210 filmeket.

Ezek több évadosak.


Vagy menj le futni.

2020. jún. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Átérzem a bánatod énis ugyan így vagyok ezzel. Egyedül az olyan sorikat nézem évadonként ( de ezeknél is megvárok egy egész évadot ) amiknél rövidtávúak a sztorik, aminél szinte minden rész másról szól és csak kis mértékben kötödnek egymáshoz a részek. Ilyen pl az NCIS vagy a South Park és a Family Guy.
2020. jún. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

keress egy másik sorozatot ami tetszik és addig nézd azt

én nem láttam, így nem tudok hasonlót ajánlani, de ha írsz pár sorozatot, amit szerettél, megpróbálok

2020. jún. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Huha ismerős :D

Az én sorozatomat kb 5 éve kaszálták el, de a rendező is és a színészek is eskudoznek rá a mai napig, hogy amint meglesz rá a lehetőségük, folytatják. És ja, az élet szenvedés azóta is.


Ajánlani nem nagyon tudok semmit, mert nem hiszem, hogy hasonló lenne az ízlésünk, de tessék, ez az oldal arra van, hogy hasonló sorozatokat ajánljon: [link]

2020. jún. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Kezdj nézni egy szappanoperát, mire a végére érsz, újra kell kezdened, mert elveszíted a fonalat, ki kicsoda.
2020. jún. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Van egy rossz hírem, eltörölték. Most keresnek új csatornát, hátha valaki megveszi.
2020. jún. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%
Nincs kedved segiteni nekem lakasfelujitasban? En is no vagyok.
2020. jún. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
Basszus, amikor én nőttem fel, akkor még csak tévé volt, és ha ment egy sorozat, akkor egy hetet kellett várni a következő epizódra és kibírtuk....olvass addig könyveket, vagy nézz mást. Sportolj, tanulj nyelvet.
2020. jún. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ki a f$szt érdekel, mi volt a régi időben? Az akkor volt, most meg most van.
2020. jún. 18. 18:35
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
Ezért vagytok türelmetlenek és betegedtek bele abba, hogy várni kell bármire, pl egy sorozatra. Ha türelmet tanulnál boldog ember lehetnél. Erről ennyit.
2020. jún. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!