Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinaljak a nyari szünetbe...

Mit csinaljak a nyari szünetben? Azon kivul hogy nyaralni megyek es elmegyek otthonrol szoval ti mit csinaltok otthon sos

Figyelt kérdés

2020. jún. 18. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Olvass, kreatívkodj akármit, társasozz a családdal/barátokkal, még akár online lehetőségek is vannak erre. Tanulj nyelveket, próbálj meg főzni valamit, hallgass zenét.
2020. jún. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már rég nem az a korosztály vagyok, akiknek van nyári szünet, de én annak idején sokat olvastam, és nyelvet tanultam nyári szünetekben. Néhány táborban voltam, sok nyarat töltöttünk falun nagyszülőknél, akiknél segítettünk nyár elején meggyet szedni.
2020. jún. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én filmet nézek,olvasok,zenét üvöltetek,megcsinálom azokat a dolgaimat amikre suli időben nem volt időm,lehetőségem.
2020. jún. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
SIMS 4, vágod, ha azt elkezded napokig ebből a játékból fog állni az életed. Amúgy én találkozom a barátaimmal, csak mászkálunk, vagy sütögetünk, pizsamapartizunk, iszogatunk, ilyenek. Itthon rajzolok,festek, olvasok, instázok, beszélgetek a barátaimmal, zenét hallgatok(pl ismerj meg új stílusokat, olvass utána, hogy az adott műfajon belül mit ajánlott hallgatni, csinálj lejátszáslistákat), sütök/eszek, medencézek, segítek anyámnak, filmeket/ sorozatokat nézek(én netflixen nézem, de a neten is sok fent van), eltervezem, hogy eddzek, de úgysem fogok, ezeken kívül én sem csinálok mást, van, hogy csak fetrengek, és haldoklom az unalomtól, de azért remélem tudtam segíteni! XD
2020. jún. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!