Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » MI volt az a dolog,amivel...

MI volt az a dolog,amivel piszkáltak iskolában vagy bárhol,de utána csak röhögtél rajta,mert ők is azt csinálták/olyanok voltak,mint amiért téged piszkáltak?

Figyelt kérdés

Saját példa: POnt a méretemben nem találtam nadrágot akkoriban-7-es voltam-(feles méretekre lett volna szükségem) és mindig húzogattam fel a nadrágot,mert lecsúszott. Nos évfolyam társaim pedig elkezdtek piszkálni,hogy 'masztis...'(akkor még nem tudtam mit jelentett a szó,szóval annyira nem akadtam ki rajta),majd az egyik ilyen beszólásuk után az egyik nagyobb darab csaj megfordult,hogy elindulnak az órájukra,belenyúlt a picsájába és kihúzta a fehérneműjét....


Egyszerre volt ironikus és röhejes. Nektek van ilyen, vissza nyal a fagyi sztoritok?



2020. jún. 18. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rühellem ha piszkálnak és azt is rühellem ha mások szerencsétleneket piszkálnak hobbiból
2020. jún. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ahogy szerintem mindenki utálja, de nem mindenki tud mit tenni ellene.


Én ezt a csoportot sima figyelmen kívül hagyással leráztam, de a középsuliban, nem hatott.


Ott kb egy évig voltam célpont idóközönként, ahonnan csak egy dolgot tudtam keményebb beszéddel elintézni (hogy ne hívjanak az általuk adott becenevem alapján). A többi meg változott, amikor az osztály olyan tagjai lebuktak, akik elrontották a közösséget(utána tűrhető lett a közösség)

2020. jún. 19. 00:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem középsuliban bírtak az emberek, de egyébként egymást mindig kibeszélték és csesztették. Természetesen MINDEN amiért kibeszélték a másikat, saját maguk is elkövették. Mindenki gyerekes álszent, aki csak a másik hibáit nézi. Egy idő után már nem volt nehéz ezt elfogadni, a munkahelyem is ugyanilyen gáz, pedig ott "felnőtt férfiak" vannak.
2020. jún. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó tanuló voltam, és azt terjesztették rólam, hogy nyalizok a tanároknak azért. Miközben az egész osztályban szerintem én voltam az, aki a legkevésbé nyalizott nekik, utáltam őket és ők is engem. Azért lettem jó tanuló, mert megdolgoztam érte.
2020. jún. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!