Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi értelme az életnek ha...

Mi értelme az életnek ha utána úgy is meghalunk és vége a jónak a szeretetnek ha soha többé nem ölelhetjük meg a szeretteinket?!

Figyelt kérdés
2020. jún. 11. 11:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Most képzeld el, van egy hárpia anyósod. 178 947 éve vagy házas…
2020. jún. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Manócska1 ***** válasza:
100%
szerintem nem csak egyszer élünk
2020. jún. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Annál több értelme van addig értékelni valakit, amíg itt vagyunk.
2020. jún. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok...
2020. jún. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kinek gratulász vagy mi történt? 😂😂😂
2020. jún. 11. 16:54
 6/12 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy mi az értelme, mert bármi lehet az ami neked fontos, kaptál egy életet hogy úgy éld le ahogy te szeretnéd. Lehet több életünk van, és lehet van aki képes visszaemlékezni a korábbiakra, de ez most lényegtelen, mert most a MOST van, erre kell koncentrálni. Egy csomó jó vagy rossz érhet minket, persze a végén meghalunk, ez a dolgok rendje, de ettől még nem értelmetlen élni. Találj hobbit, barátokat, legyen családod, legyél boldog azzal amit csinálsz ameddig élsz. Kereshetsz nagy kozmikus mindenfélét is, és lehet ez is az életed célja, hogy kutatod, vagy bármi mást kutatsz.
2020. jún. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tudom igen, de annyira félek a halàltól...
2020. jún. 12. 19:13
 8/12 Ági807 válasza:
A szeretetnek soha nincs vége. Ugye még mindig szereted régen meghalt nagymamádat, barátodat? Akiket most szeretsz, ugye tudod, akkor is fogod szeretni, ha netán meghalnának. Aki téged szeret, amíg csak ő él, mindig szeretni fog, és mesélni fog rólad unokáinak is. Ha pedig testvéred Alaszkába költözik, valószínű, életetek végéig puszi és ölelés nélkül fogjátok egymást. Nektek ez lesz az " örökké ". Még én is emlékezni fogok rád ismeretlenül. Remélem, hogy majd egyszer sokára, halálod ellőtt kezedet fogja aki szeret, és nem leszel egyedül. Valószínű, te is ezt teszed majd szeretteddel valamikor. Én is az értelmét kerestem sokáig valaha, de kezdtem érezni, hogy az nem fontos, nem az a fontos. Azóta úgy próbálok élni, hogy bármely jó - éjt puszim lehessen akár az utolsó is. Nem azért, mert kicsit is különb lennék nálad, öregebb, betegebb, akármi... Ez nem gondolat hanem érzés...a halál utáni dolgokról senki nem tud neked tényeket mondani, de az előtte éltekről igen. S a meghalás pillanata egyetlen pillanat, és nem leszel egyedül, hidd el, kedves! Együttérzéssel, Ági néni
2020. jún. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42
2020. jún. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ez most nagyon jól esett a lelkemnek! 🥺
2020. jún. 14. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!