Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tinik, fiatalok! Mik a terveit...

Tinik, fiatalok! Mik a terveitek az idei nyárra?

Figyelt kérdés

Évek óta a nyaram a táborozásról, fesztiválról és utazgatásról szól. Idén ez mind elmarad, amit annyira nem bánok, jól fog esni egy nyugisabb vakáció.


Viszont motivációra lenne szükségem, nem szeretném értelmetlenül ellőni ezt a nyarat, így gondoltam megkérdem: nektek mik a terveitek erre az otthonülős nyárra, mik szerepelnek a bakancslistán?



2020. jún. 19. 07:51
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Én szeretnék menni önkénteskedni egy árvaházba. Remélem összejön.
2020. jún. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

Na,ez jó kérdés. Én se szeretném magányosan eltölteni a nyarat.

Hány éves vagy pontosan?

2020. jún. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Húszas éveimben járok, bőven fiatalnak tartom még magam. Szeretnék megszabadulni 10-15 kilótól (korábban megcsináltam, most is fog menni), megtanulni még egy nyelven legalább valami alja alap szinten (:D) és elolvasni annyi könyvet amennyit csak tudok. Van még egy, de az titok, és csak azért említem, hogy húzzam az agyad :D
2020. jún. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

19 vagyok.

Én se szeretnék egyedül elleni, de valszeg ez lesz, mert a városban, ahol élek, nem sok olyan barátom/ismerősöm van akikkel napi szinten el tudnám tölteni az időt (délutánt/estét).


És van pár kötöttebb dolog is a nyaramban: két közép érettségiből újravizsgázom, egyből meg emeltezem, tehát októberig tanulnom kell, inkább kisebb szabású terveket kell kitaláljak...


3-as, nyugi, mivel nem ismerlek kb mindegy nekem hogy mi a másik titkos terved, nem igazán izgat a dolgot :P

2020. jún. 19. 08:22
 5/10 anonim ***** válasza:
1 táborba megyek most hónap végén, aztán szüleimmel valahova belföldre nyaralni de nekem is ennyi. Ha nyáron sokat vagyok itthon mindig találok valami jó sorozatot meg könyvet, azokkal elvagyok. Viszont most szeretnék még edzeni, meg persze barátokkal is össze szeretnék futni. Jaj meg persze a gólyatáborom is lesz
2020. jún. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok:


Tudom, csak jó kedvem van :D Reméltem átjön :P

Kitartást a tanuláshoz!

2020. jún. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor csak én melozok szeptemberig?:(
2020. jún. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én diákmunkázni akartam volna , csak lehetőség nem igazán van, persze nem adom fel a keresést.

Amúgy idén érettségiztem, és jövőre szeretnék emeltezni, szóval arra tanulok, meg elkezdtem spanyolul tanulni, plusz matekozom is, mert a matekérettségim elég gyenge lett.

2020. jún. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dolgozni, pénzt gyűjteni és otthon ülni végig, megtanulni daytradelni hogy aztán életem végéig bulizhassak.
2020. jún. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kiváncsi Bp válasza:
Unokám a céhez jött be dolgozni nemsoká 16 éves és nettó 200 ezres fizu+ bérlet jár neki. Budapest
2020. jún. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!