Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt az a pont az életedben...

Mi volt az a pont az életedben, amikor 180 fokos fordulatot vettek a dolgok? Aminek következtében elkezdett kialakulni a mostani életed, személyiséged, életkörülményeid?

Figyelt kérdés
Hogy érintett ez téged? Örülsz a változásnak? Elégedett vagy most? Volt-e olyan, hogy te érezted azt, hogy ez így nem mehet tovább, ezért változtattál? Mik voltak az okok?

2020. jún. 19. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább gondolkodásbeli változásnak mondanám. Rájöttem hogy hogy vannak olyan határaim, amiket egyenlőre képtelen vagyok megugrani. Messze nem tökéletesek a dolgok, de talán kicsit jobbak. Már nem teszem tönkre magam annyira a saját gondolataimmal.
2020. jún. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Megismertem a férjem.

Addig például teljesen elfogadhatónak tartottam, hogy a családtagok titkolóznak egymással. Megdöbbentett az az őszintesség, odaadás, ami az ő családjában volt.

Sokáig egy nagy rakat semminek éreztem magam, mert a környezetem ezt sugallta felém.


A legnagyobb változást az életemben a költözés hozta meg. Kiszakadtam a régi környezetből és teljesen új életet kezdtem. Tiszta lappal indultam és mindent úgy alakíthattam, ahogy szerettem volna.


Elégedett vagyok az életemmel.

2020. jún. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Párkapcsolati kudarcok, zsákutcák.

Értelemszerűen nem örülök nekik

2020. jún. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy vesszük, akkor 21 évesen egy haláleset végett. De ezen szeretnék változtatni, mert nem jó így. Új változtatás szükséges, de remélem nem valami megint negatív dolog mentén.
2020. jún. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sok hasonló kérdésnél részleteztem már, úgyhogy most csak rövid leszek: a legutóbbi szeptemberi budapestre költözésem.

Amilyen kiégett, életunt mindennapokat éltem meg még vidéken, mára annyira felpezsdült az életem legtöbb téren. Végre ismét motiváltan és tervekkel tele ébredek fel reggelente, na meg már a munkába indulás előtt sem azon agyalok, hogy inkább felakasztom magam :D

Életem egyik legjobb döntése volt.


26/F

2020. jún. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik az volt, amikor a szakdolgozatomat írtam és a külső konzulensem anélkül, hogy igazán ismert volna a kezembe adott egy könyvet, hogy ezt olvassam el. Elolvastam. Most, 7 évvel később elolvastam újra és rájöttem, hogy ez a könyv megváltoztatta az életemet. Rájöttem, hogy miért nem tudtam hosszútávú, normális emberi kapcsolatokat fenntartani és tudat alatt is formálódtam benne.

A másik egy autóbaleset volt 4 éve. Teljesen groteszk életképem és életmódom volt előtte, aztán egyszercsak megtörtént. Könnyen megúsztam, de hetekig emésztettem a helyzetet. Többnyire azt, hogy meghalhattam volna, vagy megölhettem volna valakit. Megéri-e így élnem? Kialvatlanul, idegesen, a munkának, rengeteget túlórázva, stresszesen. Nem, nem éri meg. Azóta a munkaidőm végén szó szerint kiesik a toll a kezemből. Nem erről szól az életem, hiszen annyi csodás dolog van a világon.

2020. jún. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6os, szabad tudni ennek a könyvnek a címét? Érdekelne mert nekem az a probléma most aktuális. Nagyon megköszönném :)
2020. aug. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!