Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hűvösebb időt kedvelők, ti is...

Hűvösebb időt kedvelők, ti is várjátok már hogy végre teljesen őszies idő legyen és inkább 20, mintsem 30 fokos hőség legyen napközben?

Figyelt kérdés
2018. aug. 30. 15:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
A decembert meg a januárt várom, remélem lesznek havas nagy hidegek. Imádom a cuki kötött pompomos sapkám :D
2018. aug. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
Varom, szeretem a kapucnis felsos idot :D
2018. aug. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%

Bár nagyon szeretem a nyarat, a meleget, de ezt a hőséget már nem.

Ugyanakkor szeretem nagyon a hideget is minden hátrányával(fázás, tüsszögés, orrfolyás),már várom én is a hűvösebb időket. Elég volt már a nyárból nekem. Jöjjön a hideg!

2018. aug. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Így van, egy tortúra ez a 4 hete tartó hőség
2018. aug. 30. 15:56
 5/16 anonim ***** válasza:
55%

Én mind a kettőt utálom. Elegem van belőle hogy csak a végletek vannak: most egy hónapja olyan meleg van hogy élni nem lehet tőle, ennek igen örülnék már ha vége lenne, ugyanakkor a telet sem szeretem, mert akkor meg lefagy az embernek mindene, szinte egész nap sötét van, illetve olyan havak esnek még márciusban is hogy áprilisra sem olvad el.


Nekem az lenne az ideális ha mindig tavasz lenne, 18-20 fok, lágy napsütés, kis szellő, majd 2-3 naponta egy egy zápor, zivatar. Na ilyen idő van kb. 2 nap a 365-ből, a többin vagy felfövök a saját vizemben vagy megfagyok. Imádom a globális felmelegedést...

2018. aug. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Milyen hőség van most? 27-28 fog van napok óta, éjjel hűvös, nagyon szeretem. Annál is inkább, hogy augusztus van.


Én mindenféle időt szeretek, mindenben meglátom a jót. Legkevésbé a kánikulát, de az őszt, a késő őszi ködös esőt is, a telet is, a tavaszt is.


Totál kiakadva azokra az elmeroggyantakra vagyok, akik telenyígják a facét január 5-től, hogy "lmúlt a karácsony, mikor lesz már véééééééééééége a télnek?". Holott még csak egy hónap teljt el akkor a 3 téli hónapból.

2018. aug. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
33 fokot mutat a mérő délutánonként több helyen is Pesten.
2018. aug. 30. 16:22
 8/16 anonim ***** válasza:

Az nem a levegő hőmérséklete, hanem a felhevült épületek, autók, munkálatok, burkolatok hője.


Budán pl. 29 van, mert kevésbé van beépítve.

2018. aug. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%
5-ös mindenben egyetértek veled.
2018. aug. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Én utálom a nyarat,a szünettel semmi bajom,csak az időjárással. Nagyon várom már a telet :')
2018. aug. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!