Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A motivációs trénereket...

A motivációs trénereket szívesen látnátok rácsok között?

Figyelt kérdés
Szerintem a motivációs trénerség az egyik legnagyobb bűn. Félrevezetik az embereket, kizsebelik őket és fenntartják a status qou-t. Szerintem az összeset börtönbe kéne zárni, és a könyvüket elkéne égetni, és megtiltani azoknak a könyveknek az olvasását. Ezek az emberek a kapitalizmus főpapjai, és látni lehet, hogy egyre fentarthatlanabb, főleg a klímaváltozás veszélyei miatt, és ezek az emberek elszigetelnek mindenkit egymástól. Mi közösségi lények vagyunk, és azzal vezetik félre az embereket, hogy csak te számítasz más nem, totál önző pszichopatát csinálnak a másikból. Totálisan a krisztusi tanítások ellentétét mondják fel. Az állítólagos keresztényi fidesz miért nem számolja fel a motivációs trénerkedést? Miért nem tiltja be azokat a káros könyveket? Egy keresztényi kormánynak ez lenne a feladata szerintem. Szabó Péternek, Brian Tracynak és a többi hasonló pszichopatának börtönbe lenne a helyük, mert ezek tönkreteszik az ember személyiségét.
2020. jún. 19. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Brian Tracy ha jol remlik az MLM rendszert reklamozza. Az meg pont nem arrol szol, amiket irkalsz hogy csak te szamitasz es szigetelödj el, hanem csinalj csapatmunkát
2020. jún. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szabó Péter és Brian Tracy ugyanazt az antikrisztusi ideológiát tolják. Ha azt szeretnénk, hogy boldogan éljünk, akkor egymással is kell foglalkoznunk, és nem csak magunkkal. Nagyon röviden ez a krisztusi tanítás lényege. Ők ennek az ellentétét mondják, tehát antikrusztusiak. Az ilyeneket elkell zárni a társadalomtól, mert butítanak.
2020. jún. 19. 16:07
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja és az a baromarcú Szabó Péter letiltott az oldaláról, mert írtam egy kritikát. A nagy pozitív gondolkozású barom vitázni és érvelni se tud. Ez kell emberek?
2020. jún. 19. 16:12
 4/12 anonim ***** válasza:
Amit itt levágsz, az jobban kimeríti a dühöngést, mint egy válaszra váró kérdést. Sok olyan dologgal találkozunk életünk folyamán, amivel nem értünk egyet, éppen ezért érdekes világot élnénk, ha kiszemelnénk mindig valakit, akit a legkülönfélébb okokkal lecsukhatnának az indokok kiagyalói. Próbálj megbékélni a gondolattal, hogy ahányan csak vagyunk, mindannyian másként gondolkodunk és minden embernek önálló gondolatvilága van. Nem kell, hogy e szerint éljünk, de el kell fogadnunk, hogy egy másik ember már teljesen másképp is tekinthet ugyanarra a dologra, mint mi. Az Isten óvja meg a közösségeket attól, hogy ilyen emberek kezébe bármilyen szintű hatalmat adjon az érintett közösség!
2020. jún. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%

"Mi közösségi lények vagyunk, és azzal vezetik félre az embereket, hogy csak te számítasz más nem, totál önző pszichopatát csinálnak a másikból"


Tévedsz, persze, az ember közösségi lény, viszont a TE SAJÁT ÉLETEDÉRT EGYEDÜL CSAK TE VAGY A FELELŐS, MINDEN DÖNTÉSEDÉRT IS. Ahhoz, hogy jó életed legyen, azért egyedül neked kell tenned. Nem a kormánytól és a haveri társaságodtól függ, hogy neked mi a foglalkozásod, mi a hobbid, vagy éppen mennyire vagy depresszív.


Az írásodból is az tükröződik, hogy te egy megkeseredett, negatív, pesszimista ember vagy, sz..r az életed, mindenki a hibás rajtad kívül, te vagy a megtestesült szentlélek, aki sose hibázik, te vagy az áldozat. Irigyled az ő életüket. Te sose tudnál olyan sikeres lenni bármiben is, mint ők, ezért fikázod most őket.


Te mit teszel annak érdekében, hogy jó életed legyen? Amivel foglalkozol jelenleg, azt szereted, sikeres vagy benne?

2020. jún. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretném, ha az adott szakma ezt engedélyhez kötné. Például aki lifecoach, az csak pszichológus végzettséggel lehessen az, a pszichológuskamara jóváhagyásával, képzéshez kötve. Pont úgy, ahogy egy pedagógus taníthat.


Ugyanígy a többi tanácsadóval, csak normális végzettséggel, ha jogi területen, akkor jogi végzettséggel, ha gazdasági területen, üzleti coachként, akkor gazdasági végzettséggel és így tovább, jóváhagyással, képzést követően.


Aki meg nem ilyen, annak egy jó nagy bírságot a nyakába akasztani és eltiltani a "szakmától" olyan szinten, hogy semmilyen tevékenységgel ne juthasson jövedelemhez, ami ide sorolható (youtube videókkal sem).

2020. jún. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
9%
Sikerült teljesen félre értelmezned Szabó Pétert és Brian Tracyt is. Azért tiltott le téged Szabó, mert ott is nyomtad a hülyeséget, hiszen meg sem érted amiről beszél.
2020. jún. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
Az ilyen Szabó Péter szintű semmirekellőket ki is lehetne végezni. Van ezeknek a trénereknek egy nagyon kicsi felső rétege aki nem mond hülyeséget azért
2020. jún. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
Erkölcsi világnézetem szerint igen, viszont ez kivitelezhetetlen és etikátlan is volna. Elítélem az úgynevezett ""coachokat"", mert az egót táplálják és lelketlen agymosást hajtanak végre.
2020. jún. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok megkeseredett csak szomorú, hogy ilyenekre van igény. Nekem csak ez a problémám. Ezért úgy érzem kultúrharcot kell vívnom a józan gondolkozásért. Úgy gondolom ezt nem szabad annyiban, ezért szeretném, hogy egy olyan társadalomban élnénk ahol nincsenek nyertesek és vesztesek, nincs értelmetlen versengés nem a teljesítmény orientáltság uralkodik hanem az emberek szeretete. Szabó Péter és Brian Tracy nem a szeretet mellett állnak hanem az önzés, elszigeteltség, a totális elidegenedés mellett.
2020. jún. 19. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!