Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok nektek bejönne egy...

Lányok nektek bejönne egy olyan pasi akinek a fogai kuszák kicsitt?(többi lent)

Figyelt kérdés

Nektek bejönne egy ilyen srác?

Magas 180+,jóképű és elég izmos is de fogai nem teljesen tökéletesek.



2020. jún. 19. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Uh,és akkor mi van, nagy kaland! Szegény srác...
2020. jún. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a fogait nézem meg először, de ha tényleg kicsit kuszák a fogai akkor az nem számít. Így a leírás alapján, igen bejönne nekem.
2020. jún. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"nem teljesen tökéletesek" ez bármit takarhat.

De önmagában nekem nem okozna gondot, hacsak nem iszonyatosan csálé meg egymáson van az egész - a személyiség meg egyéb külső/belső tulajdonságok bőven tudják ezt ellensúlyozni.

2020. jún. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy te most rá vagy fixálódva a fogaidra, de ezer másik dolog nem tetszhet egy nőnek.
2020. jún. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én mindig meg szoktam nézni a fogakat, szóval attól függ mennyire kuszák.
2020. jún. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem ez alapján ítélne meg jóesetben egy lány, de ha életed szerelme mégis abba a kis részbe tartozik, fogszabályzásra el lehet menni, bár az sem egy olcsó buli, ha jó helyen szeretnéd csináltatni (márpedik ott érdemes)


Szóval kétlem, hogy sok lánynak gondot okozna, hisz egyáltalán nem ez a legfontosabb.

2020. jún. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!