Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek bejönne egy ilyen pasi?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejönne egy ilyen pasi?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok. 174 cm és kb 90kg (tudom, sok, de már dolgozok rajta). Arcilag nem egy popsztár, de nem rossz egyáltalán. Ahogy a kilókból levonható, van egy kis túlsúly. Ennek ellenére sportos vagyok. Van rajtam izom, szóval a 90 kg nem csak zsír :D Tanulmányilag kitűnő vagyok. Személyiségem: kedves, vicces, udvarias, viszont visszahúzódó, félénk, maximalista (néha túlzottan), néha sajnos nagyon önfejű is vagyok. A lányokkal, amikor próbálkoztam, meg amúgy is, kedves vagyok, mindig próbáltam valahogy közös témát találni, vagy közös sétáláskor létrehozni, de valahogy sosem akart összejönni, pedig rendes lányokkal próbálkoztam. Még egy olyan kérésem lenne, hogy tanácsot kérnék, hogy mit csináljak, hogy jobb legyek, vagy hol keressek olyan lányokat, akik kedvesek, komolyak és nem csak pár napra vágynak (pl: hosszú távú kapcsolat, esküvő, stb.)? Előre is köszönöm a válaszokat :)

2018. ápr. 6. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszenél szerintem, mert nekem bejön a túlsúly, szóval nálam ez inkább előny. :) Előbb-utóbb úgyis találni fogsz valakit, és biztos vagyok benne, hogy nem itt a gyakorin találod meg lelki társad, hanem a való életben. Csak várni kell még... Amúgy az is elég ha odamész egy lányhoz aki bejön neked, a csajok bírják a magabiztos pasikat. Sok sikert. :)
2018. ápr. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Talán egy kis magabiztosság, macsóság segíthet. Azt szeretik a lányok.:)

Persze ne lépj ki a komfortzónádból, csak fűszerezd meg egy kicsit a jellemed ezekkel;)

2018. ápr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!