Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy fogadtátok, hogy a...

Hogy fogadtátok, hogy a gyerekkori álommunkádat nem tudtad megvalósítani, és egy olyan helyen dolgozol, amit utálsz?

Figyelt kérdés
2020. jún. 20. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Tennék ellene, még a ha hosszadalmas is lenne ez a folyamat.
2020. jún. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Senki sem kötelez arra, hogy ott dolgozz, amit utálsz. Te jelentkeztél oda, és te maradtál ott.
2020. jún. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Az, hogy nem lesz valaki űrhajós, fel lehet dolgozni minden további nélkül. A rossz munkahelyen meg simán lehet változtatni. Nem kell hozzá isteni kinyilatkoztatás, hogy egy jó munkaerő felmondjon és találjon máshol munkát. De ahhoz sem, hogy képezze magát és 1-2 év alatt teljesen más területen dolgozhasson
2020. jún. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Ha te most ebben a helyzetben vagy sajnallak,es hidd el tudom mit elsz at:)es mondhassak a tobbiek h a valtozas rajtad all vagy te vagy a hibas,ez mind szép es jo,csak ha a családi bizniszne vagy es utálod megse hagyhatod ott mer akk kitorik a vilaghabu:)(magamrol beszeltem)es ruhellem.de a beke kedveert ezt kel csinalnom...ami kegyetlen szar
2020. jún. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy. Helyette megvalósítottam azt ami szerettem volna lenni.
2020. jún. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Gyerekkoromban önimseret nélkül àlmodoztam. Amikor ugy azthiszi az ember hogy ö Bàrmi lehet. De amugy a valosàg az hogy nem.

Felnöve màr kialakult a kép hogy inkabb mi passzol hozzàm es mi nem.

2020. jún. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet olyankor azt gondolom munka közben
2020. jún. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
10%
Nem dolgozok ilyen helyen. Kerestem egy számomra barátságos alternatívát, ami nem az eredeti terv, de felnőtt fejjel talán még jobbnak is tartom
2020. jún. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!