Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az ,hogy ha egy...

Miért van az ,hogy ha egy kisegyerek van az utcán aki nem ismer "(egy városban ahol senki nem ismer)" elkezdi ,hogy nézd már anya egy lány! Vagy hogy egy baba! (?)

Figyelt kérdés

Például egyszer a pennynél toltuk a kpsarat egy kisfú meg mondja hogy nézd már anya egy lány! És itt valamit mondott amit nem értettem,csak az anyját aki ezután azt mondta majd rakok én rád pórázt!

😮

Meg egyszer egy csaj is írta itt hogy hozzászólt egy kisgyerek hogy nézd már milyen szép!

Meg a tvben egy anya mondta hogy egy gyerek mondta neki hogy ekkora segget még nem láttam!

Meg amugy is sokáig bámulnak meg néznek minket egyszer csak nézd anya egy LÁNY!EGY LÁNY ANYA ÚRISTEN EGY LÁNY! Ebben mi van?! Ezt nem tudom megérteni...



2020. jún. 20. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Gyogyszert szeded rendesen?
2020. jún. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen
2020. jún. 20. 17:15
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem erre számítottál ugye?😀


Szétvet az ideg...ne huzz ujat velem mer senki sem jon ki belole jol..m

2020. jún. 20. 17:16
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Elfelejtetted milyen gyereknek lenni. Hogy egy gyerek ha bármit észrevesz, rögtön jelzi az anyjának. Semmi mögöttes szándék nincs a jelenségben, egy gyereknek az egész világ újdonság, amit észrevesz és közöl is, mert így tanul meg kommunikálni.

Te meg vedd be a gyógyszert, ha kezdenek előtörni a paranoid képzetek.

2020. jún. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ki vegye be a gyógyszert?

Csak mert úgy volt hogy a kérdezőnek(nekem) írtok de a mondat végére odaírtad hogy "te meg.." ami megkabalyította ,most az a te meg az az 1. Vagy én?

2020. jún. 20. 17:27
 6/7 A kérdező kommentje:

Fogadjunk a végén megint nem értitek és megint én leszek a bolond meg a hülye meg a... Mert senkise ért meg senki se

.

2020. jún. 20. 17:28
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Persze, mindenki hulye, csak te vagy a helikopter.
2020. jún. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!