Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A latin-amerikaiakba főleg az...

A latin-amerikaiakba főleg az indián, vagy indián afroamerikai keverékekbe genetikaiailag lehet kódolva, hogy náluk 35 40 foknál kezdődik a meleg?

Figyelt kérdés
Két ilyen lány már minimum 1 éve itt tanul, mert láttam már többször Őket. Covid miatt gondolom nem tudnak haza menni szegények. Ma ebben a szeles 22 23 fokban láttam Őket az utcán, mindketten téli pufi kabátban voltak, az egyiken még nagy sál is volt.

2020. jún. 23. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Az indián mióta latin-amerikai?


Vannak olyanok, akik a meleget szeretik jobban; ehhez nem kell afroamerikainak sem lenni. Én is megfagyok és kabátban járok most is, ha így fúj a szél, és esőre hajló idő van.


Egyébként meg az is természetes, hogy aki alapvetően melegebb éghajlatú helyen él, az ahhoz van hozzászokva, és ezért hidegebbnek érzi azt is, ami nálunk természetes. Te is jobban fáznál északon, mint egy eszkimó, illetve jobban szenvednél a párás melegtől mondjuk a Fülöp-szigeteken, mint egy helyi.

2020. jún. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az indián elég tág fogalom. Az Inuitok is indiánok, nmde nem hiszem,
2020. jún. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
bocs elküldtem. De nem hiszem, hogy nekik ott kezdődne a meleg, ahogy a dél - amerikaiak is indiánok, de ő nekik lehet.
2020. jún. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!